Małgorzata Rozenek zostaje w TVN i poprowadzi program, o którym marzyła?!

12 lipca 2022
Przez: : M.S.

W ostatnim czasie wiele się mówiło o tym, że jedna z gwiazd stacji TVN przechodzi do konkurencyjnej stacji. Małgosia Rozenek-Majdan miała wystąpić w Tańcu z Gwiazdami, jednak ostatecznie nie doszło do porozumienia z produkcją. Jak się okazuje jej rodzima stacja zaproponowała jej posadę nie do odrzucenia! Rozenek-Majdan dostała program w TVN! To było spełnienie marzeń gwiazdy!

Małgorzata Rozenek-Majdan zostaje w TVN

Od jakiegoś czasu, produkcja Tańca z Gwiazdami ujawnia uczestników kolejnej edycji programu. Jak spekulowały media, wśród gwiazd, które mają zatańczyć na parkiecie tanecznego show, miała znaleźć się Małgorzata Rozenek-Majdan. Co więcej, portale rozpisywały się na temat stawki, jaką ponoć wynegocjowała perfekcyjna pani domu.

Jak się okazało, negocjacje rzeczywiście miały miejsce. Co więcej, gwiazda TVN w konkurencyjnej stacji wynegocjowała niebotyczną pensje roczną w wysokości pół miliona złotych. Ponadto za każdy odcinek w Tańcu z Gwiazdami miała dostawać ponad 30 tysięcy złotych. Niestety, na negocjacjach się skończyło, gdyż Małgosia ostatecznie odrzuciła propozycję Polsatu.

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego Małgorzata Rozenek-Majdan nie wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?

Mówiono, że TVN zaproponował kontrofertę , jednak nie podano szczegółów. Jedynie spodziewać się można było, że rodzima stacja wyszła z propozycję, jakiej Małgosia oczekiwała od dłuższego czasu.

Rozenek-Majdan dostała program w TVN!

W poniedziałek do mediów wypłynęły kolejne informacje związane z pracą Rozenek w stacji TVN. Wiele wskazuje na to, że niebawem marzenie Małgosi się spełni. Warto przypomnieć, że perfekcyjna pani domu, w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim wyznała, że jej marzeniem jest poprowadzenie programu śniadaniowego i miała na myśli konkretnie poranne pasmo w TVN- Dzień dobry TVN.

Jak podają źródła, Rozenek-Majdan wynegocjowała z produkcją porannego programu rolę gospodyni Dzień Dobry TVN.

Negocjowała z nią sama szefowa wszystkich szefów“- podaje informator Pomponika.

Jak dowiedział się Pudelek, rozmowy negocjacyjne w sprawie prowadzenia porannego programu TVN wciąż trwają, jednak wiele wskazuje na to, że Małgosia Rozenek-Majdan, spełni swoje marzenie i zasiądzie na kanapie Dzień Dobry TVN jako prowadząca.

Nasuwa się jednak pytanie, kogo zastąpi z dotychczasowych gospodarzy programu oraz, kto będzie towarzyszył perfekcyjnej pani domu, która ponoć mówiła, że w grę wchodzi tylko mężczyzna.

Macie swoje typy?

Źródło: Pomponik, AKPA, Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej