“Taniec z Gwiazdami 13”: Kontrowersje wokół udziału Małgorzaty Rozenek-Majdan. Dlaczego gwiazda nie wystąpi w show?

8 lipca 2022
Przez: : M.S.

Perfekcyjna pani domu miała być jedną z największych gwiazd zbliżającej się edycji Tańca z Gwiazdami. Podano nawet stawkę, którą Małgosia miała zgarniać za odcinek. Jak się jednak okazuje, gwiazda nie wystąpi w show. Dlaczego Małgorzata Rozenek-Majdan nie wystąpi w Tańcu z Gwiazdami 13?

Jesienią, na antenę Polsatu po roku powraca uwielbiany przez widzów taneczny program Tanie z Gwiazdami. To już 13. edycja emitowana w stacji Polsat, a wśród gwiazd, które w niej wystąpią znaleźli się m.in.: Krzysztof Rutkowski, Maja Wołoszczowska, Ilona Krawczyńska, Łukasz Płoszajski, Jacek Jelonek oraz Wiesław Nowobilski.

Mówiono także, że w najbliższej edycji Taca z Gwiazdami widzowie na parkiecie podziwiać będą także Magdę Mołek. Jak się jednak okazało, spekulacje na temat udziału dziennikarki nie były prawdziwe, a Mołek odniosła się do pogłosek na swoim profilu na Instagramie, gdzie zaprzeczyła jakoby miała pojawić się w w telewizji. Wytłumaczyła, że obecnie skupia się na swojej działalności w internecie i nie zamierza pojawiać się na szklanym ekranie.

ZOBACZ TAKŻE: Mołek zaprzeczyła plotkom o udziale w Tańcu z Gwiazdami 13

Kolejną gwiazdą, o której udziale informowano w mediach, była Małgosia Rozenek-Majdan. Miała być ona największą gwiazdą 13. edycji Tańca z Gwiazdami, jednak jak się okazało, widzowie nie będą mogli zobaczyć perfekcyjnej pani domu na parkiecie show. Dlaczego Małgorzata Rozenek-Majdan nie wystąpi w Tańcu z Gwiazdami 13?

Na ten temat w mediach pojawiają się rozbieżne informacje. Według Pomponika, związanego ze stacją Polsat, to produkcja zerwała negocjacje z dotychczasową gwiazdą TVN. Powodem miało być niezdecydowanie Małgosi i kapryszenie. Nieco inne informacje na ten temat przedstawił Pudelek, który dotarł do “informatora z bliskiego otoczenia gwiazdy”, według którego to Małgosia zerwała negocjacje.

Co więcej, podobno oprócz udziału z tanecznym show, perfekcyjna pani domu miała prowadzić program typu reality-show, a jej roczna pensja miała sięgać 500 tysięcy złotych.

Oprócz udziału w “Tańcu z Gwiazdami” Małgorzata dostała propozycję prowadzenia kilku programów, m.in. nowego reality show dla par. Polsat chciał wypłacać jej 500 tysięcy złotych rocznie stałej pensji i dodatkowo płacić za prowadzenie formatów, imprez i występy w programach. Małgorzata o prowadzonych rozmowach powiadomiła stację-matkę. Złożyli kontrpropozycję, której nie mogła odrzucić” – podało źródło Pudelka.

Najwyraźniej TVN przebił propozycję Polsatu, gdyż Małgosia podobno wycofała się z negocjacji ze stacja Niny Terentiew.

Źródło: Pomponik, Pudelek, Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej