Małgorzata Rozenek zostanie politykiem i wystartuje w wyborach?!

6 czerwca 2023
Przez: : M.S.

W mediach pojawiły się sensacyjne doniesienia o politycznych planach Małgorzaty Rozenek. Jeden z tabloidów dotarł do informacji, według których celebrytka ma wystartować w wyborach do Sejmu, na listach Donalda Tuska.

Kariera Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan jest aktualnie jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Swoją karierę rozpoczynała od programu “Perfekcyjna Pani Domu”, gdzie pomagała gospodynią domowym zadbać o porządek w ich domu. Później, gwiazda była jedną z mentorek w programie “Projekt Lady”, gdzie uczyła nastolatki dobrych manier. Aktualnie wraz z Krzysztofem Skórzyńskim jest gospodynią porannego pasma TVN “Dzień Dobry TVN”.

Z czasem Rozenek stała się nie tylko prezenterką, ale zaczęła prowadzić własne biznesy. Teraz według jednego z tabloidów, perfekcyjna pani domu ma wziąć się za politykę!

Warto wspomnieć, że jakiś czas temu Małgosia bardzo zaangażowana była przy promocji projektu obywatelskiego dotyczącego in vitro. Teraz jednak ma zamiar “głębiej” wejść w świat polityki.

Ponadto warto zaznaczyć, że ojciec Rozenek, Stanisław Kostrzewski, przez wiele lat był skarbnikiem Prawa i Sprawiedliwości, partii która aktualnie jest największym wrogiem Koalicji Obywatelskiej.

Nie każdy też pamięta o tym, że Radosław Majdan, mąż Małgosi, w przeszłości był radnym Platformy Obywatelskiej w sejmiku zachodniopomorskim.

Małgosia Rozenek zostanie politykiem?

Jak donosi Super Express Małgosia ma stanąć do walki o miejsce w Sejmie. Rozenek ma wystartować w najbliższych wyborach do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej, której liderem jest Donald Tusk.

Wiele wskazuje na to, że powyższe spekulacje mogą mieć wiele wspólnego z prawdą. Jeden z anonimowych posłów KO potwierdził, że rzeczywiście słyszał o tym, że Małgosia ma startować w wyborach:

Potwierdzam, słyszałem o tym z poważnych źródeł

Natomiast inna z posłanek Platformy Obywatelskiej, Iwona Śledzińska, jest zachwycona owym pomysłem kandydowania Małgosi do Sejmu:

Okazała się być pełnokrwistą działaczką, społecznicą. A do tego jest sympatyczną, lubianą i cenioną osobą

Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. AKPA

Ponadto informację tę potwierdził także Paweł Poncyliusz, wiceprzewodniczący klubu KO.

Źródło: Super Express, Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej