Małgorzata Rozenek zostanie zwolniona z Dzień Dobry TVN? “Sytuacja bezprecedensowa”

21 listopada 2022
Przez: : W.M.

Kilka miesięcy temu Małgorzaty Rozenek-Majdan zasiliła grono prowadzących Dzień Dobry TVN. Żona Majdana nigdy nie ukrywała, że było to jej marzeniem. Udział Rozenek W DDTVN od początku wzbudza jednak niemałe emocje. Teraz jeden z portali przekazał, że przyszłość Małgorzaty w śniadaniówce stoi pod ogromnym znakiem zapytania.

Przed emisją najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami wielokrotnie spekulowano, że Małgorzata Rozenek-Majdan będzie jedną z największych gwiazd tanecznego show. Pojawiały się informacje, że Perfekcyjna po wielu latach owocnej współpracy pożegna się z TVN-em i przejdzie do konkurencyjnej stacji, gdzie poza udziałem w TzG otrzyma także swój program. Ostatecznie do tego nie doszło, a Rozenek została w TVN, co więcej została jedną ze współprowadzących Dzień Dobry TVN.

Dokładnie 29 sierpnia Małgorzata Rozenek-Majdan po raz pierwszy pojawiła się w DDTVN w roli prowadzącej i u boku Krzysztofa Skórzyńskiego poprowadziła swoje pierwsze wydanie śniadaniówki.

Rozenek zostanie zwolniona z DDTVN?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński to jedna z sześciu par, które na zmianę prowadzą Dzień Dobry TVN. Nie da się ukryć, że widzowie mają wyjątkowe mieszane odczucia co do udziału celebrytki w śniadaniówce i wytykają jej każdy błąd oraz potknięcie, którego dopuszcza się przed kamerami.

Zobacz także: Z programem DDTVN żegna się kolejna gwiazda! W sieci ukazało się oświadczenie

Niemal po każdym programie, w którym z widzami Dzień Dobry TVN wita się Małgorzata, w sieci pojawiają się krytyczne komentarze dotyczące jej osoby. Jak donosi serwis Pomponik, jej przyszłość w śniadaniówce może być poważnie zagrożona.

„Nikt w całej historii programu nie miał tak złego odbioru i nie budził tak negatywnych emocji” – mówi w rozmowie z Pomponik osoba z produkcji

Jak donosi serwis, mimo iż Małgorzata jest lubiana przez produkcję, która bardzo ją docenia, krytyczne komentarze pod jej adresem, sprawiają, że zastanawiają się nad jej przyszłością w programie.

„Małgosia cieszy się ogromną sympatią kierownictwa i nie można jej odmówić profesjonalizmu, ale ignorowanie miażdżących opinii widzów i internautów nie jest możliwe na dłuższą metę. Hejt, który się na nią wylewa, to sytuacja bezprecedensowa w historii tego programu, a przecież podstawą dobrej śniadaniówki jest sympatia widzów do prowadzących. Bez tego ciężko mówić o choćby nadziejach na sukces”

Chociaż informacje te nie są potwierdzone, podobno w kulturach mówi się, że Rozenek może niedługo pożegnać się z rolą prowadzącej DDTVN.

„Niczego nie wykluczają, ale skłaniają się do najgorszego, czyli podziękowania Rozenek za współpracę. To byłby dla niej ogromny cios, ale zaakceptuje każdą decyzję” – dodaje Pomponik

Rozenek odejdzie z DDTVN?, fot. AKPA
Rozenek odejdzie z DDTVN?, fot. AKPA

źródło: AKPA/pomponik.pl/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej