Małgorzata Socha chwali się figurą! „PETARDA”

28 listopada 2019
Przez: : W.M.

Aktorka mimo licznych obowiązków związanych z wychowaniem dzieci i pracą na planie, znajduje czas dla siebie. Efekty widocznie są gołym okiem, a fani pieją z zachwytu! Małgorzata Socha chwali się figurą!

Małgosia zachwyciła ostatnio swoich fanów! Chociaż wiadomo od dawna, że aktorka bardzo lubi aktywność fizyczną, a ćwiczenia na siłowni nie są jej obce, to nikt nie spodziewał się takiej idealnej figury. Gwiazda odsłoniła umięśniony brzuch, a zachwytom nie było końca!

Aktywna mama!

Małgorzata Socha na co dzień aktywnie pracuje zawodowo. Fani od lat oglądają ja w serialu Na Wspólnej, która wciela się postać sympatycznej Zuzy. Gwiazda występuje także w bijącym rekordy popularności serialu stacji Polsat – Przyjaciółki. Poza tym regularnie występuje na deskach teatrów, a także dubbinguje liczne bajki, podkładając swój głos animowanym postaciom. Małgosia prywatnie jest szczęśliwie zakochana. W 2008 roku poślubiła swojego życiowego partnera Krzysztofa Wiśniewskiego. Szczęśliwa para doczekała się trójki dzieci – Zosię, Basię oraz Stasia, który przyszedł na świat w tamtym roku. Mimo licznych obowiązkowa w pracy, a także wychowywaniu swoich pociech, gwiazda znajduje czas dla siebie i swoje przyjemności!

Małgorzata Socha chwali się figurą!

Aktorka jest jedna z gwiazd, która jest bardzo aktywna na swoim Instragramowym profilu. W jednym z ostatnich postów jaki dodała, widzimy Małgosię w sportowym stroju. Aktywna mama pozuje do zdjęcia, zaznaczając przy tym, że nigdy nie odpuszcza treningu, nawet mimo brzydkiej pogody, znajduje chęci na ćwiczenia!

„Chłodno i deszczowo, ale ja treningu nie odpuszczam!” – podpisała swój post

Małgosia odsłoniła na zdjęciu swój wyćwiczony brzuch, co spowodowało lawinę licznych komentarzy, w których fani zachwycają się figurą mamy trójki dzieci.

Mama trojki dzieci a taka PETARDA😍! Razem z Aga Chylinska wygladacie jak milion $❤️”

„Co za figura 😍. Pozazdrościć. Piękna jak zawsze”

„Pani Malgosiu wyglada Pani obłędnie😍 Mama trójki dzieci😍Szacun👊”

Zgadzacie się z opinią internautów? My zdecydowanie! To nie pierwszy raz kiedy jej sylwetka komentowana jest przez fanów!

Gratulujemy Małgosi takiej zawziętości i nienagannej figury!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz