Małgorzata Socha i jej rewelacyjna figura! Fani pełni zachwytu!

2 listopada 2019
Przez: : J.J

Małgorzata Socha i jej rewelacyjna figura! Aktorka jest posiadaczką wspaniałej sylwetki. Po raz kolejny udowodniła to dodanym zdjęciem na swój profil na Instagramie. Fani wpadli w zachwyt!

Każda z kobiet wie, że powrót do swojej figury po ciąży nie należy do najłatwiejszych. Młode mamy czeka wiele wyrzeczeń i masa ciężkich treningów.
Oczywiście wszystko zależne jest od indywidualnych spraw, każda inaczej przechodzi okres ciąży i inaczej powraca do pierwotnej figury.
Jedne kobiety tyją więcej, inne zaś przybierają tylko kilka kilogramów. Są również i takie kobiety, które bez problemu tuż po ciąży mogą pochwalić się równie atrakcyjną sylwetką, jak i przed nią.
Przykładem takiej gwiazdy jest Małgorzata Socha!

Małgorzata 5 lipca 2008 roku poślubiła inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego. Po pięciu latach na świecie przywitali swoją pierwszą pociechę Zofię. Kolejne cztery lata później na świat przyszła Barbara, a zaledwie rok temu Socha wraz z mężem doczekała się pierwszego syna – Stanisława!

Trzy ciąże nie zmieniły jednak wiele w figurze aktorki. Małgorzata może pochwalić się świetną formą i seksowną sylwetką, której może pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka!
Niejednokrotnie zwracaliśmy uwagę na jej wyćwiczone ciało. Ostatni raz informowaliśmy Was, że aktorka jest coraz chudsza. Kiedy dodała na swój profil na Instagramie fotkę w jesiennej stylizacji zwróciła na siebie uwagę fanów, nie tyle co dobraną kreacją, a przede wszystkim coraz to lepszą figurą! Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Dwie najnowsze fotografie dodane na profilu aktorki po raz kolejny zachwyciły fanów Małgorzaty!

Małgorzata podzieliła się fotografiami wykonanymi w “Dogpound” w Stanach Zjednoczonych. “Dogpound” to ekskluzywna nowojorska siłownia, zlokalizowana na Manhattanie. Miejsce to słynie z odwiedzin sławnych osób tj. Hugh Jackman i modelek Victoria’s Secret.

Małgorzata Socha i jej rewelacyjna figura!

Okazuje się, że wizytę w odległym kraju aktorka rozpoczęła od aktywnego spędzenia czasu!
Na załączonych fotografiach widać, że Socha ciężko trenuje, by być posiadaczką takiej sylwetki! Długie, szczupłe nogi, umięśniony płaski brzuch i mocne wcięcie w talii to znak rozpoznawalny Małgorzaty Sochy!

Fani i celebryci zachwycili się po raz kolejny znakomitą sylwetką aktorki. W komentarzach gratulują dojścia do takiej formy zwłaszcza po trzech ciążach!

My również jesteśmy pełni podziwu dla Małgorzaty Sochy! A Wy?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz