Małgorzata Socha pokazała swoje mieszkanie!

4 grudnia 2019
Przez: : K.M.

Małgorzata Socha pokazała swoje mieszkanie! Na profilu na portalu społecznościowym aktorki możemy zobaczyć zdjęcia z jej mieszkania. Zobaczcie, jak pięknie jest ono urządzone.

Polska aktorka Małgorzata Socha znana jest głównie z seriali telewizyjnych. Rozpoznawalna stała się dzięki roli Zuzy Hoffer w serialu TVN Na wspólnej. Swój znakomity talent aktorski pokazała również w popularnym serialu Przyjaciółki oraz grając główne role w filmach: Śniadanie do łóżka (2010), Weekend Cezarego Pazury (2011), Och, Karol 2 (2011) i Wkręceni 2 (2015). Niedługo Małgosie będziemy mogli zobaczyć w najnowszym filmie Jak poślubić milionera (reż. Filip Zylber).

Małgorzata Socha swojego męża inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego poślubiła w lipcu 2008 roku. Para ma trójkę dzieci: Zofię (ur. 11 sierpnia 2013), Basię (ur. 20 stycznia 2017) oraz Stanisława (ur. 4 września 2018).

Małgorzata Socha pokazała swoje mieszkanie!

Na zdjęciach, które dodaje aktorka, możemy zobaczyć, jak pięknie urządziła swoje mieszkanie. We wszystkich pomieszczeniach królują stonowane kolory, takie jak: biały, odcienie szarości oraz kolory beżowe. Natomiast w pokoju dziewczynek możemy zobaczyć dodatkowe kolory. Barwy, jakie królują u Zofii i Basi to różne odcienie różowego i niebieskiego. Młoda mama doskonale wie jak połączyć dodatki w pokoju dziewczynek, żeby było przytulnie i ciepło. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:


Piekny wystrój 💯❤️🙌


Śliczny pokój dla córeczek ❤️


Urocze! 😍

W pokoju dziennym możemy zobaczyć wielką, wygodną, szarą kanapę, na której z pewnością mieści się cała rodzinka Sochy! W pokoju dominują różne odcienie koloru szarego i beżowego. Całość dopełniają bardzo nowoczesne dodatki.

https://www.instagram.com/p/B4NmoK-jnwm/

W kuchni celebrytki nadal dominują stonowane kolory. Szare ściany i białe szafki kuchenne to idealne połączenie. Małgosia doskonale o tym wie. Ciemne kafle oraz czarne dodatki idealnie komponują się w całość.

Łazienka urządzona jest stylu nowoczesnym. Na ścianie znajdują się białe kafelki – cegły, a pod oknem Małgosia zaprojektowała dużą wannę.

https://www.instagram.com/p/B1tqkraoStS/
https://www.instagram.com/p/B11hUPII_1k/

Małgorzata Socha pokazała swoje mieszkanie, jak Wam się podoba? 

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz