Małgorzata Szymonek: [wiek, kariera, MasterChef 12, Instagram]

3 grudnia 2023
Przez: : K.M.

Już w niedzielę 3 grudnia na antenie TVN odbędzie się wielki finał programu kulinarnego MasterChef. Jedną z finalistek jest Małgorzata Szymonek – sprawdźcie, co wiemy na jej temat.

Małgorzata Szymonek: wiek

Rodzinnym miastem Gosi jest Legnica, lecz jakiś czas temu uczestniczka programu porzuciła miasto dla gór i przeprowadziła się do Jarkowic koło Kamiennej Góry. 49-latka na co dzień zajmuje się domem i wychowywaniem dzieci, a co więcej jest również wokalistką w rockowej kapeli. Jej marzeniem jest restauracja o nazwie Rockowisko.

Małgorzata Szymonek: kariera

Kandydatka na MasterChefa dwunastej edycji ma za sobą ciężką drogę do finału. Już w pierwszym odcinku Gosia zachwyciła Magdę Gessler po przyrządzeniu deseru i znalazła się wśród sześciu najlepszych uczestników, którzy awansowali do kolejnego odcinka. To nie jej jedyne wyróżnienie i wygrana w tym sezonie programu.

Zobacz także: Maciej Pisarczyk – szczegółowe informacje na temat finalisty 12. edycji MasterChef

Małgorzata Szymonek: MasterChef 12

Dwunasta edycja show, jak i każda poprzednia była zaskakująca. Jury z czternastu bardzo utalentowanych uczestników wybrało tylko czterech, którzy dostali się do wielkiego finału. Wśród nich znaleźli się: Małgorzata Szymonek, Joanna Szymanowska, Karolina Grzelak oraz Maciej Pisarczyk. Półfinał odbył się w Marsylii, a uczestnicy musieli przygotować zupę rybną Bouillabaisse, a przepis i składniki musieli zdobyć na lokalnym targu. Tę konkurencję wygrał Maciej.

Finał MasterChef 12 odbędzie się 3 grudnia o godzinie 20:00 na antenie TVN oraz na Playerze. W tym odcinku odbędą się dwa etapy, w pierwszym uczestnicy zmierzą się z trzema zadaniami specjalnymi. Za każde otrzymają od 1 do 4 punktów, a dwóch kucharzy z najmniejszą ilością punktów odpadnie. W drugiej kucharze muszą zaserwować trzydaniowe menu (przystawka, danie główne i deser). To ta konkurencja wyłoni zwycięzcę, który otrzyma statuetkę MasterChefa, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej i 100 tysięcy złotych.

Małgorzata Szymonek: Instagram

Na portalu Instagram Gosia znana jest pod nazwą @gosiaszymonek, a ilość obserwujących ją osób wzrosła do 1582.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej