Małgorzata Tomaszewska zdradziła, jak nazwie córkę. Wiemy również, kogo to pomysł

11 lutego 2024
Przez: : M.J

Małgorzata Tomaszewska niebawem przywita ma świecie swoją drugą pociechę. Prezenterka chętnie dzieli się przygotowaniami do porodu. Teraz zaprezentowała sesje zdjęciową i zdradziła, jak nazwie swoją córeczkę.

Ciąża Małgorzaty Tomaszewskiej

Baby Boom w polskim show biznesie trwa w najlepsze. W 2024 roku na świecie swoje pociechy przywitają m.in. Ciocie Liestyle, Sandra Kubicka, Zofia Zborowska oraz Małgorzata Tomaszewska.

Prezenterka ogłosiła, że spodziewa się dziecka latem zeszłego roku. Małgosia jest już mamą 6-letniego chłopca o imieniu Enzo. Synek był owocem miłości Małgorzaty Tomaszewskiej i jej drugiego, byłego juz męża.

Pomimo zawirowań w zawodowym świecie Małgorzata Tomaszewska z uśmiechem na twarzy oczekuje na przyjście świat swojej córeczki.

Na jej profilu na Instagramie widzimy nie tylko przygotowania do przyjścia na świat dziewczynki, ale również rosnący brzuszek prezenterki.

Zobacz także: Sikora skomentował swój romans z Tomaszewską. Jest ojcem jej dziecka?

Małgorzata Tomaszewska zdradziła imię dla dziecka

Tym razem Małgosia pochwaliła się efektami z profesjonalnej sesji zdjęciowej przy okazji zdradzając, jak nazwie dziewczynkę.

Jak się okazuje, dziewczynka otrzyma imię Laura, które wymyślił jej starszy brat:

“„Kocham Cię Laurka” to były pierwsze słowa jakie nasz synek wypowiedział do brzuszka. I wtedy już wiedzieliśmy, że spośród wszystkich propozycji to jest właśnie imię dla naszej córeczki. Laura. Wydaje się, że będzie zodiakalnym Wodnikiem (jak mama). Wszyscy czekamy na naszą Laurkę 🩷🌸” – zdradziła prezenterka na swoim profilu na Instagramie.

Warto zwrócić uwagę na sesję zdjęciową Małgosi, która należy do tych bardziej odważnych. Prezenterka pozuje z pokaźnym już ciążowym brzuszkiem zasłaniając się jedynie mokrym materiałem. Fotki z zaprezentowanej sesji należą do tych odważnych, jednak przyszła mama wygląda na nich bardzo subtelnie i kobieco! Sami zobaczcie!

Jak podoba się Wam wybrane przez Małgorzatę imię?

Źródło: Instagram Małgorzaty Tomaszewskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej