Małgorzata Walczak: [wiek, kariera, mąż, dziecko, Instagram]

30 maja 2022
Przez: : KS

Małgorzata Walczak to polska dziennikarka, która była w związku z Filipem Chajzerem. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co wiadomo na temat jej kariery, a także życia prywatnego, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Małgorzata Walczak: wiek

Niestety, w sieci na próżno szukać informacji na temat wieku dziennikarki. Wiadomo jednak, że ukończyła studia na kierunkach politologia oraz dziennikarstwo na Collegium Cavitas. Jednakże, nie da się ukryć, że kobieta należy do osób, które niechętnie dzielą się swoim życiem prywatnym w mediach.

Walczak to druga partnerka życiowa Filipa Chajzera. Para przez jakiś czas ukrywała swój związek. Po czasie wyjawili jednak, że poznali się w pracy. W 2015 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Mimo to, bardzo rzadko pojawiali się razem podczas publicznych wyjść. Owocem ich związku jest syn Aleksander. Chłopiec przyszedł na świat 26 października 2017 roku. Tym faktem małżeństwo pochwaliło się między innymi w social mediach.

Niedawno, para wydała oświadczenie, że och drogi się rozeszły. Jednakże, poprosili o uszanowanie ich decyzji, głównie ze względu na syna. W sumie, byli w związku przez około 10 lat.

Małgorzata Walczak kariera
Małgorzata Walczak

Zobacz także: Co wiemy o Filipie Chajzerze?

Małgorzata Walczak: kariera

Kobieta na przestrzeni lat pracowała przy różnych projektach. Między innymi, współpracowała ze stacją TVP i TVN. Podczas swojej kariery podejmowała się różnej tematyki. Co ciekawe, na swoim koncie ma nawet oficjalne podziękowania od pracodawców.

Telewidzowie, mogą kojarzyć jej postać między innymi z Wiadomości. Następnie, przygotowywała materiały reportażowe dla stacji TVN. W latach kolejnych pracowała w TVN 24 i TTV. Oprócz tego, Walczak jest managerką.

Małgorzata Walczak: Instagram

Była partnerka Filipa Chajzera prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @gosia_walczak. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam prawie 14 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej