Połącz się z nami

Małgorzata Walewska: [wiek, kariera, TTBZ, mąż, Instagram]

Opisy gwiazd

Małgorzata Walewska: [wiek, kariera, TTBZ, mąż, Instagram]

Małgorzata Walewska to jedna z najbardziej znanych polskich śpiewaczek. Dużą popularność przyniosła jej także rola jurorki w programie ,,Twoja twarz brzmi znajomo’’. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat jej kariery, a także życia prywatnego, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Malgorzata Walewska (@walewskamalgorzata)

Małgorzata Walewska: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że śpiewacza przyszła na świat 5 lipca 1965 roku, w związku z czym niedawno obchodziła swoje 55. urodziny. Urodziła się w Warszawie. Jest absolwentką warszawskiej Akademii Muzycznej, którą ukończyła z wyróżnieniem. Co ciekawe, posługuje się pięcioma językami, a śpiewa aż w dwunastu. Na swoim koncie ma również kilka roli dubbingowych.

Małgorzata Walewska: kariera

Okazuje się, że swoją karierę zaczęła już podczas studiów. Wtedy też zdobyła liczne nagrody w konkursach organizowanych nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Występowała na deskach wielu oper na całym świecie. Między innymi w Wiedniu. Oprócz tego, jej koncerty odbywały się w licznych państwach nie tylko Europy, ale także innych kontynentów. Za główne role, w które się wcielała zdobyła mnóstwo nagród i wyróżnień. Współpracowała z najlepszymi artystami z całego świata. Nagrodzono ją Złotym Medalem Zasłużonym Kulturze Gloria Artis. Jest dyrektorem artystycznym Międzynarodowego, który ma miejsce w Nowym Sączu.

Małgorzata Walewska: mąż

Przez wiele lat była związana z Piotrem Kokosińskim. Jednakże, po trzydziestu latach wspólnego życia, ich drogi się rozeszły. Prawdopodobnie, jednym z czynników, które na to wpłynęły były częste nieobecności i długoletnie kontrakty artystki. Mężczyzna zmarł w 2016 roku. Owocem ich związku jest ich córka Alicja.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Malgolewska (@walewskamalgorzata)

Małgorzata Walewska: Twoja twarz brzmi znajomo

Program ,,Twoja twarz brzmi znajomo’’ jest jednym z najchętniej oglądanych przez widzów Polsatu. Śpiewaczka zasiada tam w jury od 2014 roku, czyli pierwszej edycji. Aktualnie, wszyscy zainteresowani mogą śledzić losy uczestników trzynastego sezonu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Malgoska (@walewskamalgorzata)

Małgorzata Walewska: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @walewskamalgorzata, a jej aktywność śledzi tam prawie 5 tysięcy użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Maska (@walewskamalgorzata)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry