„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15”: Na planie programu dochodziło do ustawek! Wszystko zdradził Robert Janowski…

9 listopada 2021
Przez: : M.J

Już 12 listopada poznamy kolejną osobę, która wygra program Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Nie da się ukryć, że 15. edycja wzbudza skrajne emocje wśród widzów, a teraz na jaw wychodzi coraz więcej szczegółów zza kulis programu. Robert Janowski zabrał głos po tym, jak w ostrych słowach Michał Wiśniewski wypowiedział się o uczestnikach show. Jak się okazuje, gwiazdy faktycznie umawiały się, kto wygra odcinek.

Wiśniewski ostro potraktował uczestników TTBZ

Na wstępie warto przypomnieć zasady programu. W każdym odcinku uczestnicy są oceniani przez jurorów, a następnie nawzajem przyznają sobie punkty. W najnowszej edycji niejednokrotnie widzowie byli świadkami sytuacji, w których bohaterowie programu robili na przekór jurorom i odbierali zwycięstwo osobie, która według jury powinna wygrać. Nie umknęło to uwadze Michała Wiśniewskiego, który w jednym z odcinków wyraził swoje niezadowolenie:

“Zdarzyła się w tym programie dwukrotnie taka sytuacja, która mnie bardzo zniesmaczyła. Odebraliście zwycięstwo Robertowi, za utwór Stinga zupełnie niesłusznie. Nie powinniście tego robić, dlatego, że on sobie absolutnie na to tego dnia zasłużył. Drugi raz zrobiliście to na pewno z Kasią Łaską, która zaśpiewała Montserrat Caballé po prostu światowo. Myślę, że byłoby absolutnie na miejscu, gdybyście dzisiaj, przyznając punkty, przyznali je według tego, co nosicie w sercu, co Wam może podpowiada trochę głowa, a nie wzajemna adoracja”

Zobacz także: Widzowie poparli słowa Michała Wiśniewskiego.

Teraz do słów jurora odniósł się Robert Janowski. Muzyk faktycznie przyznał, że na planie serialu dochodziło do tzw. ustawek, a uczestnicy umawiali się między sobą, kto wygra dany odcinek.

Uczestnicy TTBZ umawiali się, kto wygra odcinek

Robert Janowski w rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post odniósł się do zarzutów o ustawianie przez uczestników odcinków. Jak słyszymy, gwiazdy biorące udział w programie chciały dzięki temu, aby każdy z nich miał szansę przekazania 10 tysięcy złotych (nagroda za wygrany odcinek), na wybrany przez siebie cel charytatywny:

“Dajmy spokój z tym kumoterswtem. Umówiliśmy się, że każdy wygra jeden odcinek. Przepraszamy państwa, że może wy, jako widzowie chcieliście, aby to było inaczej. Czasami może rzeczywiście te nasze piątki były niesprawiedliwe. Ale nikt z nas nie ma o to pretensji.

Chcieliśmy, aby każdy stanął chociaż raz na środku i sam zdecydował, komu chce przekazać pieniądze. Tak więc sorry, jeśli nie spełniliśmy Waszych oczekiwań. Ale może chociaż trochę spełniliśmy w metamorfozach.”- przyznał Janowski.

Spore emocje wzbudziła również wpadka finalistów, w której prawdopodobnie został zdradzony zwycięzca 15. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Zobacz także: Finaliści zdradzili, kto wygra program!

Finałowa czwórka Twoja Twarz Brzmi Znajomo.
Robert Janowski, Kasia Łaska, Basia Kurdej-Szatan i Adam Zdrójkowski w finale TTBZ.

Kto wygra program? O tym przekonamy się już 12 listopada. Spodziewaliście się, że uczestnicy ustawiali wyniki?

Źródło: Jastrząb Post / Instagram Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz