Małgosia Rozenek-Majdan w niezwykłej stylizacji. I to własnego projektu!

31 marca 2021
Przez: : K.M.

Gwiazda jest jedną z najpopularniejszych i najmodniejszych kobiet w show-biznesie. Dzięki niesamowitemu wyczuciu stylu i znajomości trendów w modzie stała się dla wielu kobiet inspiracją. W swojej najnowszej stylizacji Małgosia Rozenek-Majdan postawiła na ubrania własnej marki odzieżowej! Nie możecie tego przegapić.

Kim jest Małgosia Rozenek-Majdan

Ogromną rozpoznawalność w show-biznesie przyniósł Małgosi program Perfekcyjna pani domu, którego była gospodynią. W programie idealna gospodyni udziela porad i pomaga zmierzyć się uczestnikom z ich zaniedbanymi mieszkaniami. Małgosię mogliśmy także podziwiać w roli jurorki w reality show Bitwa o dom, w programie Project Runway i prowadzącej takie produkcje jak : Projekt Lady i Piekielny hotel.

Gwiazda na Instagramie

Mimo ogromu pracy i obowiązków gwiazda nie zapomina o swoich wiernych fanach. Na bieżąco prowadzi swój profil na portalu Instagram, gdzie widnieje pod nazwą @m_rozenek. Małgosia może pochwalić się ogromną ilością followersów, ponieważ ma ich obecnie 1,4 miliona, a ta liczba ciągle się zmienia. Możemy tam podziwiać zdjęcia Małgosi z życia prywatnego, zawodowego, relacje z najważniejszych eventów oraz fotki przedstawiające jej modne i oryginalne kreacje.

Zobacz także: Małgosia Rozenek-Majdan i jej niesamowita figura rok po porodzie

Luźny i modny outfit Małgosi od marki Mrs. Drama

W swojej najnowszej stylizacji Małgosia postawiła na przepiękną kamizelkę własnej marki Mrs. Drama. Kamizelka posiada liczne, efektowne pikowania oraz ogromny kaptur, który jest głównym atutem przy okryciu wierzchnim. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów w modnym kolorze szampańskim, a jej cena wynosi 449 złotych! Kamizelka występuje w rozmiarze S/M i L/XL. Nie może jej zabraknąć w Waszej garderobie! Małgosia do kamizelki dołączyła kremowy komplet dresowy i buty emu. Całość wygląda niesamowicie! Zobaczcie sami.

Małgosia Rozenek-Majdan w modnej kamizelce marki Mrs. Drama

A Wam jak podoba się najnowsza kreacja celebrytki z użyciem kamizelki własnego projektu?

Źródło: Instagram m_rozenek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej