Rozenek prezentuje swój sześciopak niespełna rok po porodzie! Ale forma!

28 marca 2021
Przez: : M.J

Małgorzata Rozenek-Majdan niespełna rok po porodzie może śmiało już powiedzieć, że wróciła do formy sprzed ciąży. Choć widzowie mogli śledzić jej walkę o szczupłą sylwetkę na ekranach swoich telewizorów, to tym razem Rozenek zaprezentowała swój sześciopak na Instagramie. Musimy przyznać, że jej forma jest godna pozazdroszczenia! Zobaczcie!

Małgorzata Rozenek Majdan życie prywatne

Małgorzata Rozenek w 2016 roku stanęła na ślubnym kobiercu z Radosławem Majdanem. Para wychowywała dwójkę synów Rozenek z poprzedniego małżeństwa, jednak zapragnęli wspólnego potomka.
Henryk Majdan przyszedł na świat 10 czerwca 2020 roku.

Choć wydawało się, że Małgorzata na chwilę zwolni i poświęci więcej czasu rodzinie, to nie miała go zbyt wiele. Niemal od razu po porodzie Rozenek zaczęła zdjęcia do kolejnej edycji programu Projekt Lady. Zagrała w filmie Patryka Vegi oraz podjęła rękawice i w programie Rozenek cudnie chudnie, udowodniła wielu kobietom, że ciężką pracą można w mgnieniu oka wrócić do formy sprzed ciąży.

Zobacz także: Finałowa kreacja Rozenek zwala z nóg!

Rozenek cudnie chudnie

Małgorzata wzięła udział w tym projekcie, aby odzyskać formę po upragnionej ciąży. Mogliśmy zobaczyć, jak uzyskać zgrabną sylwetkę bez efektu jo-jo. Jak mądrze korzystać z diet oraz do jakich specjalistów udać się po poradę. Finał programu już za nami i można śmiało powiedzieć, że Małgorzata uzyskała znakomity efekt.

Po raz kolejny to udowodniła publikując na swoim profilu zdjęcie umięśnionego brzucha. Trzeba przyznać, że niespełna rok po porodzie niemal każda kobieta chciałaby pochwalić się takim rezultatem!

Rozenek wróciła do formy sprzed ciąży

Leniwa niedziela? Nie u Małgorzaty. Rozenek nie zwalnia tempa i jak widzimy aktywność fizyczna na stałe zagościła w jej życiu. Efekty ciężkiej pracy są już widoczne gołym okiem, a internauci obserwujący profil Rozenek nie kryją, że jej forma jest godna podziwu:

“Jest forma ❤️🙌”

“Figura mega🙌”

“Perfekcyjna Pani Domu.🔥❤️niesamowicie🙊”

My również podpisujemy się pod powyższymi wpisami internautów. Małgorzata cały czas udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Zobaczcie, jak się prezentuje Rozenek niespełna rok po porodzie!

Zobacz także: Wiemy, które produkty Rozenek wyeliminowała z diety!

Małgorzata Rozenek ćwiczy na siłowni i prezentuje swoją formę.
Forma Małgorzaty Rozenek-Majdan niespełna rok po porodzie.
Sześciopak Małgorzaty Rozenek Majdan!
Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała umięśniony brzuch.

Źródło: Instagram m_rozenek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej