Małgosia Rozenek w bluzie własnej marki. Świetna propozycja na chłodniejsze, wiosenne dni!

10 kwietnia 2021
Przez: : J.J

Małgosia Rozenek-Majdan niejednokrotnie udowadniała, że zna się na modzie, a jej stylizacje są szeroko komplementowane przez internautów. Zobaczcie kolejną z nich, którą właśnie zaprezentowała na swoim Instagramie! Strzał w dziesiątkę?

Małgorzata Rozenek-Majdan – kariera i rodzina

Małgosia Rozenek-Majdan to szczęśliwa mama trzech synów. Dwóch z nich – Stanisław i Tadeusz pochodzą z wcześniejszego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Trzeci syn Rozenek jest jej wspólnym dzieckiem z Radkiem Majdanem. Mały Henryk wniósł do rodziny dużo szczęścia, co udowadniają liczne zdjęcia chłopczyka w mediach społecznościowych.

Warto również wspomnieć o karierze zawodowej Małgosi. Dziś jest jedną z najbardziej znanych osobowości telewizyjnych wciąż podejmującą się kolejnych zawodowych wyzwań.

Rozenek na Instagramie

Małgosia prowadzi z wielką aktywnością swój profil w mediach społecznościowych, gdzie pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Na jej profilu znajdziecie przeróżne zdjęcia. Zarówno te, pokazujące życie prywatne, jak i zawodowe. Dodatkowo Małgosia chętnie prezentuje swoje ciekawe stylizacje. Każdy obserwator jej Instagrama wie, że w outfitach Rozenek nie ma miejsca na nudę. Przeróżne kolory, fasony i styl – niejednokrotnie udowodniła, że uwielbia bawić się modą!

Zobacz także: Oryginalna stylówka Małgosi!

Najnowsza stylizacja

Na jednym z najnowszych zdjęć Małgosia zaprezentowała się w bluzie własnej marki Mrs. Drama. Jest to oversizova bluza z miękkiej dzianiny dresowej. Posiada kaptur oraz dwie kieszenie. Ma również ciekawy, wydłużony krój. Świetnie skomponuje się z legginsami oraz jeansami. Bluza została wykonana w soczyście pomarańczowym kolorze, który rzuca na siebie wzrok i nie daje przejść koło siebie obojętnie.

Bluza, która nada się na chłodniejsze, wiosenne dni i pomoże stworzyć wyszukaną stylizację dostępna jest w cenie 329 złotych.

Małgosia dobrała do niej również oversizową kurtkę w kolorze czarnym i kolorowe legginsy.

Podoba się Wam?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej