Małgosia Rozenek zmieniła kolor włosów! Efekt jest powalający!

23 grudnia 2020
Przez: : M.J

Małgosia Rozenek zmieniła kolor włosów, a efektem pochwaliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych. Jak zaznaczyła, wraca do ciemnego koloru, a efekt, jaki udało się uzyskać jej fryzjerce, jest powalający! Zobaczcie!

Można śmiało powiedzieć, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najchętniej obserwowanych osób w mediach społecznościowych w polskim show-biznesie. Jej profil już teraz obserwuje ponad 1,4 miliona internautów. Nie mamy również wątpliwości, że już za niedługo Małgorzata będzie świętowała 2 miliony Followersów.

Małgorzata właśnie tam chętnie pokazuje nie tylko fragmenty ze swojego życia zawodowego, ale również znajdziemy tam wiele postów z jej najbliższymi. Nie da się ukryć, że patrząc na jej profil na Instagramie, Małgosia jest spełnioną kobietą zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Prywatnie mama trzech synów i przykładna żona. Nie może również narzekać na brak propozycji zawodowych. Trzeba przyznać, że wszędzie jej pełno, a kolejne projekty z nią w roli głównej wyrastają, jak grzyby po deszczu.

Zobaczcie również: Rozenek zaraziła się koronawirusem. Szokujące wyznanie żony Radosława

Tym razem Rozenek na swoim profilu podzieliła się efektem, jaki uzyskała po wyjściu od fryzjera. Jak zaznaczyła, jest zachwycona nowym kolorem włosów, który trzeba przyznać, idealnie jej pasuje! Zobaczcie!

Małgosia Rozenek zmieniła kolor włosów!

Już na wstępie zaznaczyła, że chce się pochwalić swoimi „nowymi” włosami. Przy okazji pochwaliła swoją fryzjerkę i jak zaznaczyła, robi ona najpiękniejsze kolory:

„Chciałam się Wam pochwalić swoim nowym kolorem włosów. Jest przepiękny! Dziękuję Sylwia Habdas, ty zawsze robisz najpiękniejsze kolory bardzo naturalnie wyglądające. Ja teraz wracam do takiego swojego, ciemniejszego koloru włosów i muszę Wam powiedzieć, że trudno było ukryć ten naturalny mój odrost […]”– słyszymy na jej Instagramie.

Małgosia Rozenek zmieniła kolor

Trzeba przyznać, że chociaż metamorfoza Małgosi Rozenek nie jest spektakularna, to jej nowy kolor włosów bez wątpienia robi wrażenie. Jesteśmy również bardzo ciekawi, jak będzie się prezentowała w ciemniejszych włosach, do których, jak zaznaczyła, wraca.

A Wam, jak się podoba Małgosia Rozenek w nowym kolorze włosów? My musimy przyznać, że nie wyobrażamy sobie jej w innej odsłonie!

Małgosia Rozenek zmieniła kolor

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz