Malik Montana pierwszy raz zagra koncert w telewizji!

12 lutego 2024
Przez: : W.M.

Święto zakochanych coraz bliżej. Z tej okazji stacja Polsat wychodzi naprzeciw swoim widzom i pokaże im wyjątkowy koncert na żywo, na którym zagra plejada gwiazd, w tym po raz pierwszy w telewizji Malik Montana.

Koncert Walentynkowy w Polsacie

Zbliżają się Walentynki, które zakochani świętują 14 lutego. W tym roku wypadają one w najbliższą środę. Poza tym, że tego dnia w powietrzu unosić się będzie mnóstwo miłości, nie zabraknie specjalnych wydarzeń, które umilą ten czas wszystkim zakochanym.

Polsat postanowił sprawić swoim widzom wyjątkowy prezent i zaprosić ich na niecodzienny koncert walentynkowy, podczas którego na scenie pojawi się prawdziwa mieszanka muzycznych pokoleń.

Na scenie zobaczymy plejadę gwiazd, które zaśpiewają najbardziej romantyczne hity. Wśród nich wymienić możemy Urszulę czy Roxie Węgiel, która niebawem sprawdzi się w tanecznym show Taniec z Gwiazdami. Na scenie zobaczymy także Smolastego czy Kamil Bednarka, ale to nie wszyscy. Widzom stacji Polsat święto zakochanych umilać będą także Oskar Cyms, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Kuba Szmajowski, Kuba Badach, Piotr Cugowski, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz.

Za oprawę muzyczną odpowie Grott Orkiestra, pod batutą doświadczonego Michała Grotta, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania. A całe wydarzenie poprowadzi Paulina Sykut-Jeżyna i Kamil Baleja, którzy zadbają o to, aby atmosfera była nie tylko romantyczna, ale i pełna pozytywnej energii.

Malik Montana zadebiutuje na telewizyjnej koncercie

Walentynkowy koncert stacji Polsat zapowiada się niezwykle ciekawe, jednak prawdziwym zaskoczeniem wieczoru ma być występ Malika Montany, który po raz pierwszy zaprezentuje się w telewizyjnym koncercie na żywo! To będzie historyczny moment dla rapera, którego przeboje podbijają serca młodych fanów.

Jak zapowiada stacja, jednym z przebojów, który wybrzmi na scenie, będzie niezapomniany utwór Zbigniewa Wodeckiego “Z Tobą chcę oglądać świat”, który zaśpiewają Roxie Węgiel i Oskar Cyms.

Koncert “Cudowna jest miłość” będzie nadawany na żywo prosto ze studia Polsatu w Warszawie. Start emisji równo o godz. 21:05 oczywiście na antenie stacji Polsat.

Malik Montana zagra na Koncercie Walentynkowym, fot. Instagram

Będziecie oglądać?

Zobacz także: „Farma 3”: Amanda ma powiązania rodzinne z prowadzącą program?! W sieci burza!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej