Połącz się z nami

Małżeństwo Dody to przeszłość? Artystka w końcu zdradziła, jaka jest prawda!

Małżeństwo Dody to przeszłość? Artystka w końcu zdradziła, jaka jest prawda!

Z życia gwiazd

Małżeństwo Dody to przeszłość? Artystka w końcu zdradziła, jaka jest prawda!

W sieci coraz częściej zdarza nam się czytać plotki o rzekomym rozstaniu Dody i jej męża Emila Stępnia. Czy to prawda, że ich małżeństwo wisi na włosku? Przekonajcie się! Małżeństwo Dody to przeszłość?

Doda po rozstaniu z pierwszym mężem Radosławem Majdanem miała na swoim koncie kilka głośnych związków. Kiedy jednak poznała Emila Stępnia wiele osób sądziło, że w końcu artystka ustatkuje się, co okazało się prawdą. Doda i Emil zaręczyli się w 2017 roku w przepięknej i gorącej miejscowości Marbella. Rok później wzięli tam ślub kościelny.

Doda pod wpływem męża rozpoczęła swoją przygodę z produkcją filmową. Już niedługo na dużych ekranach będziemy mogli zobaczyć ich pierwszą, wspólną produkcję, jaką jest film pod tytułem „Dziewczyny z Dubaju”. Niestety ze względu na koronawirusa i obostrzenia z nim związane, premiera musiała zostać przesunięta w czasie – więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Małżeństwo od samego początku wydawało się być ze sobą niezwykle szczęśliwe. W sieci mogliśmy podziwiać ich wspólne zdjęcia i nagrania, na których nie szczędzili sobie czułości. Ku zaskoczeniu wielu fanów pary, od kilku tygodni w sieci aż roi się od niepojących informacji na temat ich związku. Portale i magazyny donosiły o poważnych problemach w ich małżeństwie, które miały doprowadzić nawet do wyprowadzki Emila z ich wspólnego mieszkania, jak donosiła „Rewia”.

Małżeństwo Dody to przeszłość?

Doda do tej pory nie komentowała tych doniesień. W końcu postanowiła to zrobić, jednak w bardzo inteligentny sposób.

Rabczewska, która jest bardzo aktywna na swoim Instagramie (obserwuje go ponad 980 tysięcy fanów) oprócz swoich zdjęć publikuje tam również inne posty, w których podejmuje ważne tematy. W jednym z ostatnich wpisów Doda niejednoznacznie odpowiedziała na wszystkie plotki, które krążą wokół tematu jej małżeństwa.

Piosenkarka opublikowała wzruszającą wiadomość od swojej fanki. Postanowiła opowiedzieć więcej na jej temat i odnieść się do tej sytuacji. To, co rzuca się w oczy na nagraniu, to towarzyszący jej mąż. Na nagraniu słychać jego głos oraz widać jego fragment ciała i twarzy. Tym samym Doda ucięła wszelkie doniesienia na temat swojego kryzysu w małżeństwie!

Źródło: https://www.instagram.com/p/CIVuNt1hr0o/

A Wy, wierzyliście w te plotki?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry