Połącz się z nami

Małżeństwo Wiśniewskiego wisi na włosku ? Szykuje się rozwód, a to wszystko przez TzG!

News

Małżeństwo Wiśniewskiego wisi na włosku ? Szykuje się rozwód, a to wszystko przez TzG!

Całkiem nie dawno pisaliśmy o wybuchach zazdrości Michała Wiśniewskiego. Nie był on zadowolony z udziału swojej małżonki, Dominiki Tajner Wiśniewskiej w programie „Taniec z Gwiazdami”. Kilka dni po programie Dominika zaniepokoiła wszystkich swoim ostatnim wpisem na Facebooku.

Choć jak już wiadomo Dominika, nie miała okazji długo nacieszyć się programem. Pożegnała się z show już w drugim odcinku i zatańczyła tylko dwa tańce. W ostatnim odcinku na żywo, mimo małej wpadki Dominiki, która upadała podczas programu, zyskała sobie dużą sympatię widzów. Jednak jak się okazuje, jej dwa tańce to może o dwa za dużo?

Parę dni temu media obiegła wiadomość o atakach zazdrości Michała. Okazało się, że z dużym niezadowoleniem obserwował, to co dzieje się na próbach tanecznych. Jak poinformował Fakt, Michał miał dostawać ataków furii i był wyraźnie zaniepokojony tym, że choreografie Dominiki i jej tanecznego partnera Michała Jaschke sprzyjają bliskości. Miało między nimi nawet z tego powodu dojść do kłótni.

Teraz Dominika Tajner- Wiśniewska zaniepokoiła wszystkich swoim wpisem na Facebooku, który po chwili usunęła. Jednak, jak donosi Super Express, uczestniczka TzG poinformowała o pozwie rozwodowym, który miał złożyć wokalista Ich Troje!.

„Kochani mój mąż złożył pozew o rozwód”!-brzmi wpis Dominiki, który już zniknął z jej profilu.


Michał Wiśniewski ma już za sobą trzy małżeństwa i doczekał się czwórki dzieci. Od kilku lat jest w związku małżeńskim z Dominiką Tajner. Ich małżeństwo do tej pory było uważane za udane, tym bardziej że to Dominika pomogła wokaliście wygrać walkę z chorobą alkoholową. Wszystko wskazuje na to, że i tym razem Michał nie znalazł szczęścia u boku Dominiki.

View this post on Instagram

@kasperekg

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Myślicie, że to faktycznie kryzys w ich małżeństwie i dojdzie do rozwodu, czy może uczestniczka show chciała zażartować z plotek o atakach zazdrości Michała?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry