Małżeństwo Wojciechowskiej i Kossakowskiego wisi na włosku. Co wiadomo o poprzedniej żonie Przemysława?

15 lipca 2021
Przez: : W.M.

Od niedawna wszystkie media w kraju żyją kryzysem w małżeństwie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Chociaż nie wszyscy o tym wiedzą, mężczyzna już raz był żonaty. Kim była pierwsza żona Kossakowskiego?

https://www.instagram.com/p/CKHTQa8Au3A/

Kossakowski zostawił Wojciechowską?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski od kilku lat uchodzili za jedną z najbardziej zgodnych i dobranych par w polskim show-biznesie. Chociaż oni sami nie chętnie dzielili się informacji ze swojego życia prywatnego, w kolorowej prasie często zobaczyć można było ich wspólne zdjęcia. Nie inaczej było także na ich profilach w mediach społecznościowych. W październiku ubiegłego roku fani Martyny i Przemka bardzo się ucieszyli informacją o ich ślubie. Chociaż mało kto mógł się spodziewać, ze w ich związku pojawią się komplikacje, prawdopodobnie tak właśnie jest. Wczoraj jeden z portali jako pierwszy podzielił się informacją o tym, że Przemysław podjął decyzję o rozstaniu z Martyną i wyprowadził się od niej niedługo po ślubie.

To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące” – przekazał informator Pudelka.

Kim był pierwsza żona Kossakowskiego?

Chociaż zarówno Wojciechowska, jak i Kossakowski nie potwierdzili doniesień mediów, pierwszy post, który znalazł się na Instagramie Martyny krótko po informacji o rozpadzie ich związku, może wiele sugerować.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie z Kossakowskim?

Kiedyś podróżniczka wyznała w jednym z wywiadów, że była już pięciokrotnie zaręczona, z czego dwukrotnie odwoływała ślub. Nie wszyscy jednak wiedzą, że Przemysław Kossakowski także ma na sobą nieudany związek. Jak sam zdradził, jego pierwsze małżeństwo zakończyło się rozwodem.

„Sprzedałem mieszkanie i kupiłem dom na wsi. Byłem już wtedy żonaty. Żona nie miała nic przeciwko tej zmianie. Przez pierwsze pół roku remontowałem dom. (…) Byłem bez grosza. Rozpadło się moje małżeństwo. (…) Bez kobiety, dzieci, roboty. Nie miałem pracy, zaczęła dopadać mnie depresja.” – powiedział w rozmowie z Twoim Imperium

Chociaż Kossakowski nie zdradził, kim była jego żona, o skutkach nieudanego małżeństwa opowiedział także portalowi Plejada.

„Zbliżałem się do czterdziestki, rozwiodłem się, moje życie prywatne było totalnie zrujnowane, nie miałem pracy, brakowało mi pieniędzy i nie widziałem żadnych perspektyw na przyszłość”

Wiele wskazywało na to, że zarówno Martyna, jak i Przemysław w końcu odnaleźli swoje drugie połówki. Myślicie, że plotki o ich rozstaniu okażą się prawdziwe?

źródło: Pudelek, Twoje Imperium, Plejada

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej