Połącz się z nami

Małżeństwo z Wiśniewskim to horror! Byłe żony lidera Ich Troje przerywają milczenie!

News

Małżeństwo z Wiśniewskim to horror! Byłe żony lidera Ich Troje przerywają milczenie!

 Michał Wiśniewski od lat szokuje swoich fanów i na pewno nie należy do osób, które strzegą swojego życia prywatnego. Lider zespołu Ich Troje jest na językach wszystkich za sprawą rozwodu ze swoją żoną Dominiką.

Wiśniewski po raz czwarty będzie się rozwodził, a poinformowała o tym jego jeszcze obecna żona Dominika Tajner Wiśniewska, na swoim portalu społecznościowym.

Jak wiemy, to nie jest pierwsze małżeństwo Michała. Pierwszą żoną Wiśniewskiego została Magda Femme, która udzieliła szokującego wywiadu na temat życia z piosenkarzem. Jak możemy przeczytać w magazynie Viva!, Wiśniewski miał nad nią kontrolę.

„Kiedy w 1996 roku braliśmy ślub, od razu mi oświadczył: Nie przyznajesz się, że jesteś moją żoną, bo te wszystkie piszczące fanki na koncertach będą rozczarowane, przestaną się we mnie zakochiwać i będziemy mniej popularni. To byłby błąd marketingowy. Podporządkowałam się temu, bo przecież Michał – tak świetny biznesmen – na pewno ma rację.”– powiedziała Magda w wywiadzie.

Podczas początków zespołu Ich Troje, w którym Magda była pierwszą wokalistką też nie wyglądało to kolorowo.

„Postawił mi warunek, że albo będę z nim, albo mnie wyrzuci na bruk. Miałam więc nadal cierpieć po cichu. Po sześciu latach ciężkiej pracy – mojej i rodziców. Na początku przecież nic nie mieliśmy. Moi rodzice sprzedali akcje, mieszkanie, wszystkie pieniądze, jakie mieli, włożyli w nasz zespół. I ja nagle mam zostać wyrzucona. Chyba że zostanę z nim i nie będę się buntować „– zdradziła Femme. Michał na wszystkie jej oskarżenia odpowiedział atakiem, posądzając ją o to, że jest lesbijką i ma romans ze swoją menadżerką.

Kolejne z jego małżeństw mogliśmy śledzić na żywo. Michał wraz ze swoją byłą już żoną Mandaryną, autorką hitu „Ev’ry Night”, wzięli udział w programie „Jestem jaki jestem”. Kamery towarzyszyły im nawet w sypialni, a największym hitem reality show stał się ich ślub, który również mogliśmy zobaczyć w telewizji.

Mandaryna, po rozstaniu z piosenkarzem zdecydowała się opowiedzieć o ich wspólnym życiu. Jak można się domyślić, ich wspólne życie również nie było bajką. O swoim udziale w tym kontrowersyjnym projekcie powiedziała tak

„To jest kwestia zarobionych wówczas pieniędzy, bo przecież nikt nie robił tego w ramach miłej współpracy. Mnie posłużyła ona do tego, by stać się popularną i jak wydałam swoją płytę, to nie byłam anonimowa i nie musiałam tego wszystkiego robić od początku”.

Małżeństwo Mandaryny i Michała nie miało żadnej prywatności, każdy ich ruch śledziły kamery, ale jak się okazuje, nie tylko to było powodem ich rozstania. Michał wówczas zmagał się z alkoholizmem i nie dał sobie pomóc. Piosenkarka zrozumiała, że jedyną opcją jest rozstanie

„Nie odnalazłam się w tym. Musiałam się bronić. To już był ten czas, by ta ścieżka…, by jeden znak był w prawo, a drugi w lewo „- oznajmiła celebrytka. Teraz jedynym źródłem kontaktu pomiędzy nimi jest dwójka ich dzieci.

 Myślicie, że już niebawem dowiemy się kolejnych faktów, na temat życia z kontrowersyjnym piosenkarzem?


Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry