Połącz się z nami

„Mam Talent 13”: kiedy wielki finał? Znamy datę!

Jurorzy Mam talent

Rozrywka

„Mam Talent 13”: kiedy wielki finał? Znamy datę!

Obecnie trwająca 13. edycja popularnego show Mam talent trwa w najlepsze. Poznaliśmy wiele ciekawych osobowości o niezwykłych umiejętnościach. Kiedy odbędzie się wielki finał, w którym poznamy zwycięzcę? Koniecznie poznajcie szczegóły!

View this post on Instagram

A post shared by Mam Talent! TVN (@mamtalent_tvn)

O czym jest program?

Mam talent emitowany jest na stacji TVN od 2008 roku, a każda jego edycja gromadziła przed telewizorami mnóstwo widzów. Niezwykłe emocje, rozrywka i podziw nad umiejętnościami uczestników to synonimy programu. Obecnie trwa 13. edycja talent show. Po 2 latach przerwy spowodowanych pandemią koronawirusa, program powrócił na antenę.

Przypomnijmy, że w programie występują ochotnicy, którzy prezentują swoje umiejętności. Osoby oceniane są przez jury, natomiast po castingach przychodzi czas na odcinki na żywo. Wówczas o wyłonieniu zwycięzcy decydują widzowie. Zwycięzca programu otrzymuje czek na 300 tys. zł.

Zobacz także: Ten występ zachwycił jurorów Mam Talent

W tegorocznej edycji pojawiło się wiele zmian, m.in. w składzie jury. Uczestników 13. edycji ocenia Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Jan Kliment. Zmiany dotyczą również prowadzących, bowiem Szymona Hołownię zastąpił Michał Kempa. Drugim prowadzącym niezmiennie od lat jest niezastąpiony Marcin Prokop.

Ponadto program doczekał się swojej aplikacji mobilnej, za pośrednictwem której widzowie mogą na bieżąco oceniać występy uczestników.

Wielki finał Mam talent 13

Za nami wiele niezwykle emocjonujących odcinków. Wielkimi krokami zbliża się wielki finał, a wielu z Was zapewne zastanawiało się, kiedy poznamy zwycięzcę obecnie trwającej edycji. Warto dodać, że produkcja nie poinformowała o oficjalnej dacie wielkiego finału, jednak sądząc po ilość odcinków serii, powinien się odbyć 27 listopada.

Przypominamy, że odcinki talent show są emitowane w każdą sobotę o godzinie 20 na antenie stacji TVN.

Jurorzy programu Mam talent

Macie swoich faworytów?

źródło: Instagram Mam talent

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry