Połącz się z nami

Mama Radosława Majdana pęka z dumy! Co powiedziała teściowa Małgosi?

Z życia gwiazd

Mama Radosława Majdana pęka z dumy! Co powiedziała teściowa Małgosi?

Na wieść o tym, że już za kilka miesięcy na świecie pojawi się potomek Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej męża Radosława cieszy się cała rodzina, w tym oczywiście również teściowa Małgosi! Mama Radosława Majdana pęka z dumy!

Ciążą Małgorzaty i Radosława żyje cała Polska. Od czasu ogłoszenia radosnej nowiny nie ma dnia, w którym media nie rozpisują się o szczęśliwych przyszłych rodzinach. Zobaczcie, co zdradziła prasie mama Radosława Majdana!

W połowie grudnia media obiegła informacja o ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan. Szczęśliwą nowinę zdradził podczas koncertu przyjaciel rodziny, wokalista zespoły Ira. Małgosia i Radek są małżeństwem od 2016 roku i jak wielokrotnie przyznawali, bardzo marzyli o wspólnym dziecku. Małgorzata jest już matką dwóch chłopców z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, którymi troskliwe opiekuje się także jej obecny mąż Radosław. Gwiazda długo starała się o zajście w ciążę i jak dumnie przyznaje, to metoda in vitro sprawiła, że już za kilka miesięcy razem z byłym piłkarzem powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Niedawno para zdradziła nawet, że będzie to syn!

Mama Radosława Majdana pęka z dumy!

Przyszli rodzice bardzo cieszą się na myśl o tym, że niedługo będą wspólnie wychowywać synka i chętnie chwalą się wspólnymi zdjęciami, z coraz bardziej widocznym brzuszkiem Małgorzaty.

Obecny mąż Perfekcyjnej – Radosław był już dwukrotnie żonaty, ale nie doczekał się jeszcze dziecka. To właśnie Małgosia urodzi mu potomka, na wieść, o czym z dumy pęka oczywiście mama byłego piłkarza – Halina Majdan.

„To był najcudowniejszy dzień w moim życiu, kiedy dowiedziałam się, że Małgosia jest w ciąży. Radek będzie wspaniałym ojcem, jestem o tym przekonana. Zasługują na to szczęście” – powiedziała „Dobremu Tygodniowi” teściowa Małgorzaty Rozenek.

To oczywiście nie pierwszy publiczny komentarz odnośnie ciąży Małgosi. Sprawdźcie, jak skomentowała ten fakt była żona Radosława – Doda.

Przyszłym rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Największe szczęście spotka ich już za kilka miesięcy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry