Połącz się z nami

Mandaryna skomentowała rozwód Wiśniewskiego i Tajner! „My też byliśmy kiedyś małżeństwem”.

Z życia gwiazd

Mandaryna skomentowała rozwód Wiśniewskiego i Tajner! „My też byliśmy kiedyś małżeństwem”.

Marta Wiśniewska wraz z Michałem byli małżeństwem w latach 2002-2006. Ostatnio udzieliła ona wywiadu jednemu z portali i została zapytana, co myśli na temat rozstania Michała z Dominiką. Mandaryna skomentowała rozwód Wiśniewskiego! Zobaczcie!

Marta Wiśniewska, a bardziej znana pod ksywą Mandaryna, była jedną z czterech żon czerwonowłosego piosenkarza. Ich związek był jednym z najbardziej medialnych w tamtych czasach. Wspólnie wzięli udział w reality-show „Jestem, jaki jestem”, gdzie kamery towarzyszyły im 24h na dobę. Również ich ślubu nie mogło zabraknąć w telewizji, a trzeba przyznać, że urządzili go z wielką pompą!

Mandaryna i Michał doczekali się dwójki dzieci. Teraz są już one nastolatkami. Xavier ma 17 lat natomiast Fabienne 16.

View this post on Instagram

❤️FX

A post shared by Marta Wisniewska (@marta.mandaryna) on

W mediach społecznościowych Wiśniewskiego widzimy, że po rozstaniu z Mandaryną, ma on wspaniały kontakt ze swoimi wszystkimi pociechami i pomimo rozstań potrafili oni stworzyć dobry przykład patchworkowej rodziny.

Mandaryna skomentowała rozwód Wiśniewskiego i Tajner!

View this post on Instagram

Love.

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Reporterka portalu „Jastrząb post” zapytała Mandarynę, jak skomentuje rozstanie Michała i Dominiki?

„Nie komentuje tego, W ogóle to jest, nie chce powiedzieć nie moja sprawa, ale to ja nikomu do niczego nie chce się wtrącać. Trzymam kciuki i za Dominikę i za Michała. Mam nadzieję, że będą szczęśliwi. […] Mogą być szczęśliwi osobno. Każdy może znaleźć swoje własne szczęście”.

A czy według Mandaryny da się poukładać relacje damsko-męskie, pomimo rozstania?

„Oczywiście, że się da. Michał nie jest moim wrogiem. My też byliśmy kiedyś małżeństwem, a teraz przybijamy sobie piątkę. Mamy dwójkę wspaniałych dzieci, także żyjemy w jakiejś tam patchworkowej sytuacji.”

Dominika również zaznaczała, że nie ma zamiaru prowadzić z Michałem wojny po rozstaniu, a jakiś czas temu byliśmy świadkami ich wspólnego zdjęcia po jednym z koncertów Michała. Zobaczcie TUTAJ!

Nie wiemy jak czerwonowłosy piosenkarz to robi, ale jak możemy zauważyć, praktycznie z każdą ze swoich byłych partnerek ma dobry kontakt!

Nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować Mandarynie i Dominice takiego podejścia do całej tej sytuacji!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry