Połącz się z nami

Manowska wspomina Cezarego Mocka z „Sanatorium miłości”

Rocznica śmierci Cezarego Mocka

News

Manowska wspomina Cezarego Mocka z „Sanatorium miłości”

Marta Manowska jest prowadzącą Sanatorium miłości. Bardzo zżyła się z uczestnikami programu. Dzisiaj mija rok od śmierci jednego z nich – Cezarego Mocka.

Kariera Marty Manowskiej

Marta Manowska urodziła się 31 marca 1984 roku w Siemianowicach Śląskich. Jest polską prezenterką telewizyjną i dziennikarką, a ponadto byłą redaktorką Dziennika Zachodniego oraz dziennikarką Programu III Polskiego Radia. Pracuje w teatrze, a dodatkowo ma za sobą również epizodyczne występy w serialach i teledyskach.

Od września 2014 Manowska kojarzy się głównie z takimi produkcjami jak Rolnik szuka żony, Sanatorium miłości czy The voice Senior, które prowadzi.

Zobacz także: Nie żyje kolejny uczestnik programu Sanatorium miłości

Wspomnienie uczestnika Sanatorium miłości

Sanatorium miłości to polski program telewizyjny, w którym bierze udział 12 osób – 6 kobiet i 6 mężczyzn w wieku powyżej 60 lat. Uczestnicy przez trzy tygodnie poznają się i biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach i rozrywkach w sanatorium „Równica” w Ustroniu.

Cezary Mocek był jednym z uczestników pierwsze serii programu. Dziś mija pierwsza rocznica od jego śmierci. Ponadto, mężczyzna przez długi czas miał problemy ze zdrowiem. Tuż przed śmiercią trafił do szpitala z podejrzeniem zapalenia płuc. Zmarł w wieku 66 lat. O samym programie mówił:

„W poszukiwaniu wielkiej miłości zrobiłem krok do przodu. Bać się miłości to tak, jakby bać się życia…”

Marta Manowska nie ukrywa, że niezwykle mocno związała się z uczestnikami programu. Prezenterka wciąż wspomina Cezarego. Uczestnicy pierwszej edycji programu uczcili jego pamięć, jednak nie pokazano tego na wizji. Nie zabrakło również łez, smutku i wspomnień. Marta Manowska po śmierci Cezarego napisała:

„Czaruś. Kochanie. Byłeś jednym z najcudowniejszych ludzi, jakich w życiu poznałam. Zawsze uśmiechnięty, pełen energii, dowcipny jak nikt.”

źródło: Instagram Sanatorium_milosci_tvp

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry