Połącz się z nami

Marcel Sabat: [wiek, filmy, żona, Star Voice, Instagram]

Opisy gwiazd

Marcel Sabat: [wiek, filmy, żona, Star Voice, Instagram]

Marcel Sabat to bez wątpienia jeden z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia w Polsce. Dużą popularność przyniosła mu rola w filmie Kamienie na szaniec. Równie dobrze, co na ekranie, sprawdza się przed mikrofonem. Jego talent wokalny, telewidzowie będą mogli podziwiać w nowym programie TVP 2 pod tytułem Star Voice. Gwiazdy mają głos. Sprawdźmy, co o nim wiadomo!

Marcel Sabat: wiek

Mężczyzna ma 30 lat, urodził się 14 lipca 1989 roku. Pochodzi z Kielc z województwa świętokrzyskiego. Występuje nie tylko w produkcjach telewizyjnych, ale również na deskach teatru. Co ciekawe, interesuje się również modą. Jest nawet właścicielem marki odzieżowej. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi.

Marcel Sabat: filmy

Największą popularność przyniosła mu rola Zośki w filmie Kamienie na szaniec. W 2018 roku zagrał w kolejnej produkcji o historycznej tematyce Kamerdyner. Oprócz tego, przez kilka lat występował jako były chłopak Natalki w M jak miłość oraz Odwróceni. Ojcowie i córki i Ślad. Na swoim koncie ma również udział w teledyskach Patryka Kumóra, a także Saszan. Sam również próbował sił w branży muzycznej.

Marcel Sabat: Star Voice. Gwiazdy mają głos

Aktor wziął udział w programie emitowanym na antenie Polsatu Twoja twarz brzmi znajomo. Udało mu się nawet wygrać jeden z odcinków, a zdobyte pieniądze przekazał na cel charytatywny. Niedługo z innymi ludźmi znanymi z show biznesu, będzie rywalizował w Star Voice. Gwiazdy mają głos.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@marcel_sabat)

Marcel Sabat: żona

Dla wszystkich fanek przystojnego aktora mamy niestety złą wiadomość. W lipcu 2019 roku wziął ślub z Natalią Filipczuk. Jego żona zajmuje się modelingiem i dietetyką. Wspólnie chętnie spędzają wolne chwila w swoim towarzystwie oraz podróżują.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@marcel_sabat)

Marcel Sabat: Instagram

Jego profil na Instagramie możemy znaleźć pod nazwą @marcel_sabat. Liczba osób, które go obserwują wynosi na tą chwilę ponad 38 tysięcy. Znajdziemy tam zarówno zdjęcia z planów zdjęciowych, jak i życia prywatnego.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@marcel_sabat)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry