Lista uczestników „Star Voice. Gwiazdy mają głos”. Będzie hit?

25 lutego 2020
Przez: : W.M.

Po licznych spekulacjach w końcu wiemy, które gwiazdy wystąpią w najnowszym programie rozrywkowym stacji TVP. Lista uczestników „Star Voice. Gwiazdy mają głos”.

Już w piątek, 28 lutego premiera programu, który może powtórzyć sukces uwielbianego show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Zobaczcie, które gwiazdy zobaczymy na ekranie!

W najnowszej ramówce Telewizji Polskiej pojawił się nowy program rozrywkowy z udziałem znanych gwiazd. Już 28 lutego na ekranie TVP2 zobaczymy premierowy odcinek „Star Voice. Gwiazdy mają głos” . Nie da się ukryć, że format najnowszego programu do złudzenia przypomina polsatowskie show „Twoja twarz brzmi znajomo”, który od wielu lat nieprzerwanie cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Pierwszy sezon pojawił się w 2014 roku i dotychczas doczekał się aż 13 edycji. Czy nowy hit Telewizji Publicznej jest w stanie zagrozić uwielbianemu przez widzów „TTBZ”?

W programie „Star Voice. Gwiazdy mają głos” wystąpi jedenastu uczestników, którzy na żywo postarają się zaprezentować swój talent wokalny. Gwiazdy, które zawalczą o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagród o łącznej wartości 200 tys. zł, cały dochód przekażą na cele charytatywne.

Lista uczestników „Star Voice. Gwiazdy mają głos”

Dokładnie 28 lutego swoje umiejętności wokalne zaprezentują gwiazdy, które oceniać będzie trójka jurorów – Majka Jeżowska, Mariusz Kałamaga oraz Helena Vondrackova. Prowadzącymi „Star Voice. Gwiazdy mają głos” zostali Michalina Sosna i Mariusz Czerkawski.

Znaczącą różnicą, która odbiegać będzie od formatu programu „TTBZ” będzie fakt, iż gwiazdy w najnowszym programie nie będą poddawane metamorfozą, jak ma to miejsce w polsatowskim show.

Zobaczcie, które gwiazdy pojawiła się w najnowszym programie Telewizji Publicznej. Przedstawiamy oficjalną listę uczestników „Star Voice. Gwiazdy mają głos”:

Myślicie, że „Star Voice. Gwiazdy mają głos” ma szansę powtórzyć ogromny sukces programu „Twoja twarz brzmi znajomo”? Ze zniecierpliwieniem czekamy na premierowy odcinek!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej