Marcelina Hula – żona Stefana Huli [kim jest?, dzieci, Instagram]

22 listopada 2019
Przez: : KS

Marcelina Hula jest kolejną partnerką naszego reprezentant w skokach narciarskich, którą postanowiliśmy Wam przedstawić. Okazuje się, że ze sportem, który uprawia jej mąż jest związana nie tylko ze względu na niego. Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej więcej, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Marcelina i Stefan Hula

Mimo, że para nie pozuje razem na czerwonym dywanie i nie udziela wywiadów, trzeba przyznać, że budzi bardzo pozytywne uczucia wśród kibiców skoków narciarskich. Są ze sobą związani od wielu lat i tworzą znakomicie dobrany duet. Obecnie, cała rodziną mieszkają w Szczyrku. Bezsprzecznie mogą liczyć na siebie nawzajem w każdej sytuacji. Kobietę można często dostrzec na zawodach, gdy wiernie kibicuje swojemu ukochanemu.

Marcelina Hula: czym się zajmuje

Co ciekawe, ona sama również jest powiązana ze skokami narciarskimi. Mianowicie, zajmuje się szyciem kombinezonów, w których rywalizują sportowcy tej dyscypliny. Oczywiście, jej pierwszym i najwierniejszym klientem był Stefan Hula. Później, z jej usług zaczęli korzystać także inni reprezentanci Polski. Między innymi są to Krzysztof Miętus oraz Piotr Żyła. Wielokrotnie to właśnie w kombinezonach jej projektu występowali na najważniejszych zawodach w sezonie. Razem z mężem założyli nawet własną markę, która od ich nazwiska nosi nazwę Huligan’s.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Marcelina Hula: dzieci

Szczęśliwi małżonkowie doczekali się już dwójki dzieci. Razem spędzają każdą wolną chwilę i często udają się na wspólne wycieczki. Mimo, że sportowca często nie ma w domu, stara się poświęcać swoim córeczkom jak najwięcej czasu. Kiedy są w komplecie uśmiech niemal nie schodzi im z twarzy, co chętnie uwieczniają na zdjęciach, które możemy znaleźć na profilach społecznościowych państwa Hula.

Marcelina Hula: Instagram

Kobieta prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @cysia.hula. Może pochwalić się całkiem dużą liczbą obserwatorów. Jest ich już ponad 7 tysięcy. Wśród zdjęć jakie dodaje znajdziemy wiele z rodzinnych wakacji oraz wspólnej zabawy. Znajdziemy tam również fotografie z zawodów i czasu spędzanego w gronie przyjaciół.

Zobacz także: Jak wygląda żona Dawida Kubackiego?

Źródło: Instagram Marceliny Huli

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz