Marcelina Zawadzka ambasadorką marki jubilerskiej!

11 stycznia 2020
Przez: : K.M.

Marcelina Zawadzka ambasadorką marki jubilerskiej!  Celebrytka jest ambasadorką marki jubilerskiej Giorre. Od dawna możemy zobaczyć ją w niesamowitych sesjach zdjęciowych promujących biżuterię.

Marcelina Zawadzka to nie tylko prezenterka telewizyjna i aktorka, to polska modelka i Miss Polonia 2011. W wyborach prezentowała województwo pomorskie, a rok po tym reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe 2012, gdzie jako pierwsza Polka od 1989 roku zakwalifikowała się do czołowej szesnastki.

Marcelina brała udział w programach rozrywkowych: Dance Dance Dance oraz Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (2014), gdzie partnerował jej Rafał Maserak. Para w programie zajęła 3. miejsce. Od czterech lat związana jest z Telewizją Polską. Współprowadzi program śniadaniowy Pytanie na śniadanie, była gospodynią programu Bake Off – Ale ciacho! Oraz talent show The Voice of Poland. Marcelinę mogliśmy zobaczyć również w serialowych produkcjach. Wystąpiła w Pierwszej Miłości telewizji Polsat oraz stacji TVP2 Na sygnale.

W 2016 roku Marcelina nominowana była w plebiscycie Gwiazdy Plejady w kategorii „metamorfoza roku”. Rok później otrzymała telekamerę w kategorii „Nadzieja telewizji” oraz „Najlepiej ubrana kobieta mediów 2017 organizowaną przez Fashion Magazine. Zgadzamy się z tym w 100%. Marcelina przez wielu uznawana jest za najlepiej ubraną gwiazdę polskiego show-biznesu. Wiele kobiet podąża za jej oryginalnym stylem, a jej profil na portalu Instagram obserwuje prawie 500 tysięcy osób!

Marcelina Zawadzka ambasadorką marki jubilerskiej!

Giorre to polska marka jubilerska stworzona przez małżeństwo Marię i Wiesława oraz ich syna Mateusza Wójcików. W 1999 roku został otwarty sklep internetowy. W tym momencie marka cieszy się międzynarodową rozpoznawalnością. Marka Giorre charakteryzuje się spersonalizowaną biżuterią, z własnym przekazem. Klienci mogą sami komponować biżuterię według własnego uznania, poprzez zawieszanie charmsów na łańcuszkach, bransoletkach czy bazach do kolczyków.

Wszystkie produkty są wykonane z niezwykłą dokładnością i wyrazistością, a wykonane są ze srebra próby 925 oraz pozłacane 18k  złotem.

Najnowsza sesja zdjęciowa promująca biżuterię marki Giorre wyszła obłędnie. Oczywiście w roli modelki mogliśmy zobaczyć ambasadorkę marki Marcelinę Zawadzką. Nam bardzo przypadła do gustu biżuteria Giorre, a Wam?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej