Marcelina Zawadzka po raz pierwszy pokazała partnera – zamieściła romantyczne zdjęcie!

5 grudnia 2020
Przez: : MC

Marcelina Zawadzka po raz pierwszy pokazała partnera! Modelka zamieściła na swoim Instagramie romantyczne zdjęcie, a ponadto napisała szczery i pełen refleksji post.

Marcelina Zawadzka to znana modelka, laureatka konkursu piękności Miss Polonia, aktorka i prezenterka telewizyjna. Co ciekawe, była pierwszą Polką po 1989 roku, która zabrnęła w Miss Universe aż tak daleko. Dodatkową popularność zyskała prowadząc program “Pytanie na Śniadanie”. Wystąpiła również w „Pierwszej miłości”„Tańcu z gwiazdami” czy „Dance Dance Dance”.

W ostatnich miesiącach w mediach głośno było aferze związanej z Marceliną. Przypomnijmy, że modelka została oskarżona o oszustwa skarbowe. Mimo wielu oświadczeń ze strony kobiety, sprawa wciąż jest w toku, a konsekwencją oskarżenia była utrata posady prowadzącej w “Pytaniu na śniadanie”.

Marcelina Zawadzka po raz pierwszy pokazała partnera!

Marcelina po stracie pracy jako prowadząca, zaczęła skupiać się na prowadzeniu swojego konta na Instagramie, gdzie promuje produkty i przeprowadza kampanie reklamowe. Co więcej, modelka wybrała się również z Natalią Siwiec i jej rodziną na rajskie wczasy do Tulum. W jednej z relacji Natalii, internauci dopatrzyli się Marceliny i jej partnera! Zobacz także: Zawadzka przyłapana na czułościach z nowym partnerem! Tuż obok Siwiec topless! Mimo wielu przypuszczeń odnośnie życia uczuciowego Marceliny, modelka ceni swoją prywatność i nie zdradzała żadnych szczegółów na ten temat aż do teraz! Marcelina Zawadzka po raz pierwszy pokazała partnera. Zamieściła urocze zdjęcia oraz pełen emocji i refleksji wpis:

“Przez całe życie biegniemy za czymś czego wcale nie będziemy potrzebować na ostatniej prostej 🙏👵🏻🌎🌙 Pomyśli o tym co sprawia Ci radość i przy kim czujesz się dobrze. Dbaj o przyjaciół, o własne zdrowie i bliskich, odrzuć wszystko co przywołuje złe wspomnienia 💛” – czytamy w opisie romantycznego zdjęcia pary.

https://www.instagram.com/p/CIYogXUgk_P/?igshid=1352xzknuwx9j

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci nie tylko zachwycili się pięknymi zdjęciami, ale zwrócili również uwagę na ich opis. Fani Marceliny w pełni zgodzili się z napisanymi przez nią słowami, a ponadto życzyli mnóstwo szczęścia i miłości. Wśród komentarzy czytamy:

“Marcelinka – piękne ciało, piękna dusza😍”

“Wyglądasz na szczęśliwą🙌 to najpiękniejszy makijaż ❤️”

“Bogini normalnie 🔥 piękna ❤️”

“Pozytywnie i optymistycznie, to jest ważne, tą drogą trzeba podążać by odnaleźć szczęście 👏👏🙌👌👌”

My również jesteśmy zachwyceni pięknymi zdjęciami Marceliny. Życzymy szczęścia!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej