Marcelina Zawadzka pokazała zawartość garderoby! Pozazdrości jej niejedna kobieta!

4 maja 2020
Przez: : J.J

Marcelina Zawadzka przez wielu uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Teraz macie okazję zobaczyć jej pokaźną kolekcję ciuchów, którą zaprezentowała na zdjęciu w mediach społecznościowych! Zobaczcie! Marcelina Zawadzka pokazała zawartość garderoby!

Marcelina Zawadzka zaistniała w polskim show-biznesie, zwyciężając w finale wyborów Miss Polonia 2011. Następnie wzięła udział w konkursie Miss Universe. Od 2013 oglądamy poczynania Marceli, jako prezenterki telewizyjnej. Brała ona również udział w licznych programach rozrywkowych, między innymi: “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” czy “Dance Dance Dance”.

Marcela z powodzeniem prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Jej Instagram obserwuje obecnie 550 tysięcy fanów. Marcela zamieszcza tam przeróżne zdjęcia – począwszy od tych, przedstawiających momenty z życia codziennego, tematy związane z urodą i modą, fotografie z dalekich podróży czy efekty sesji zdjęciowych. Ostatnio na przykład Marcela zaprezentowała się swoim fanom w innej, zaskakującej fryzurze – o tym możecie przeczytać TUTAJ!

Marcelina Zawadzka pokazała zawartość garderoby!

Prezenterka od lat uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych polskich kobiet. Niejednokrotnie podziwialiśmy jej udane stylizacje. Jej Instagram to prawdziwa skarbnica ciekawych propozycji modowych nic więc dziwnego, że Marcela jest posiadaczką sporej kolekcji ciuchów. Na jednym z najnowszych zdjęć zaprezentowała ją na swoim Instagramie. Po zdjęciach widać, że odzież jest bardzo różnorodna. W szafie prezenterki znajdziemy ciuchy, o odmiennym kolorze, fasonie i kroju. Jak się okazuje Marcela postanowiła wyprzedać pewną część swojej garderoby:

“Uff! Wyprzedaż trochę mi zajęła, ale było warto! 😀 Dzisiaj dorzucam kolejną partię ciuchów na sprzedaż i przyznam, że chyba weszło mi to w krew, więc sukcesywnie będę dodawać moje ubrania (choć naprawdę trudno było mi rozstać się z niektórymi z nich 😌😻❤️ Moja szafa wygląda teraz schludnie jak nigdy i przede wszystkim potrafię w niej wszystko odnaleźć, a nie tylko zgubić siebie😂😀😎Dlatego, polecam wszystkim #zostanwdomu i wykorzystaj ten czas pożytecznie. Na przykład sprzątając swoją szafę. Dzięki @less_app że daliście mi taką możliwość. Czuje się spełniona i polecam Wam wszystkim nie tylko wiosenne sprzątanie szafy, ale i nabywanie ciuchów z drugiej ręki, dbając nie tylko o własne portfele, ale i naszą planetę🌍❤🌎 No… I nareszcie mam dość miejsca w szafie, aby na @less_app upolować coś dla siebie 🧝🏼‍♀️🌝🦋 “

Pomimo tego Marcela i tak może poszczycić się taką kolekcją ciuchów, jakiej na pewno pozazdrości jej niejedna kobieta. Zgadzacie się z nami?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej