Marcelina Zawadzka w modnej fryzurze! To HIT tego lata!

29 kwietnia 2020
Przez: : M.J

Marcelina Zawadzka doskonale wie, co jest w najnowszych trendach tej wiosny i nadchodzącego lata. Tym razem zaprezentowała się w swoich mediach społecznościowych w modnej fryzurze, która jest bardzo łatwa do wykonania! Zobaczcie, a może sami się skusicie pokazać w takim wydaniu! Marcelina Zawadzka w modnej fryzurze!

Kilka słów o Marcelinie

Marcelina Zawadzka w tym roku w styczniu skończyła 30-lat, a już na swoim koncie ma wiele sukcesów. Swoją przygodę zaczynała z konkursami piękności. W 2011 roku została laureatką Miss Polonia, a rok później reprezentowała nasz kraj na wyborach Miss Universe. Nieco później jej kariera zaczęła się rozwijać w szybkim tempie. Aktualnie możemy Marcelę oglądać na ekranach naszych telewizorów w programie “Pytanie na Śniadanie”.

Swoich sił próbowała również w takich programach rozrywkowych jak: “Taniec z Gwiazdami”, czy “Dance Dance Dance”. Marcela bardzo aktywnie prowadzi również swój profil na Instagramie, który obserwuje ogromna liczba internautów, bo aż 549 tysięcy! Instagram Zawadzkiej jest prawdziwą skarbnicą stylizacji, a ona z każdym dodanym zdjęciem udowadnia, że nie stoi na bakier z najnowszymi nowinkami modowymi.

Zobacz także: Marcelina Zawadzka pozuje w skąpym bikini

Tym razem pokazała się w modnej fryzurze i jak się okazuje, warkocze wracają do łask i będą hitem nadchodzącego lata! Zobaczcie!

Marcelina Zawadzka w modnej fryzurze!

Marcela na najnowszym zdjęciu zaprezentowała się w warkoczykach, a resztę swoich włosów upięła do góry. Jak się okazuje, to właśnie warkocze będą teraz w modzie, a fryzura, w której zaprezentowała się na poniższych zdjęciach, jest bardzo łatwa w wykonaniu i na pewno sprawdzi się na co dzień.

Internauci, jak zawsze nie zawiedli, bo w komentarzach pod zdjęciem czytamy same pozytywne wpisy:

“Miłego dnia 👍 niecodzienna fryzura 🤩”

“Ale Ty jesteś piękna 😍😘❤️”

“Petarda❤️❤️🔥🔥🔥”

Warkocze wracają do mody, a fryzura, którą zaprezentowała Marcelina, na pewno zainspiruje niejedną z Was! TUTAJ również możecie zobaczyć 4 proste fryzury z warkoczami, które możecie wykonać samodzielnie!

Skusicie się na fryzurę, którą zaprezentowała na zdjęciu Marcela?

źródło: Instagram Marceliny Zawadzkiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej