Marcelina Zawadzka w bikini – “Jestem szczęśliwa i kocham”. Zobaczcie!

15 listopada 2020
Przez: : P.Z.

Marcelina Zawadzka ostatnio na Instagramie pokazała kilka zdjęć, gdzie pozuje w bikini. Okazuje się bowiem, że razem z przyjaciółmi wybrała się w podróż do ciepłych krajów. Ona zaś postanowiła przesłać, za pomocą fotografii na tle pięknego krajobrazu, trochę słońca. Zobaczcie!

Marcelina Zawadzka odkąd w 2011 roku wygrała wybory Miss Polonia, korzysta ze swojej rozpoznawalności. Wzięła udział w kilku programach telewizyjnych takich „Taniec z gwiazdami” czy „Dance, dance, dance”, sprawdza się również doskonale w roli prezenterki, a od kilku lat także prowadzącej w telewizji śniadaniowej.

Obecnie śliczna Marcelina należy do jednych z bardziej lubianych polskich prezenterek, a jej życiem prywatnym dociekliwie interesują się tabloidy. Sama zainteresowana jednak nie opowiada wiele o swoim życiu prywatnym, ale dzięki mediom społecznościowym czasami zdradza rąbka tajemnicy. Jakiś czas temu poprzez wymowne zdjęcie dowiedzieliśmy się, że remontowała mieszkanie, mało tego sama czynnie w nim uczestniczyła.

Marcelina Zawadzka w bikini.

Innym razem poznaliśmy jej mamę i siostrę, czy też zobaczyliśmy zawartość jej garderoby. W dalszym ciągu jej fani jednak czekają, kiedy Marcelina w na przykład na Instagramie pochwali się zdjęciem z nowym ukochanym. (pisaliśmy o tym tutaj)

Prezenterka za to wczoraj zdradziła, że przyjaciele zabrali ją w wyjątkową podróż. Pokazała również piękne zdjęcia, gdzie pozuje w bikini z pięknym widokiem w tle.

“… Mam szczęście. Ogromne szczęście. Moi przyjaciele zabrali mnie tam, gdzie pielęgnujemy każdego dnia każdą z tych rzeczy. Jestem szczęśliwa i kocham, jestem bezpieczna i zdrowa, i jestem wśród przyjaciół.
Dzieli mnie dzisiaj z Wami około 10 tysiecy kilometrów i kilkanaście stopni Celsjusza 😉 dlatego też postaram się wysyłać Wam trochę słońca, radości i szczęścia, bo dobro to jedyna rzecz, która się mnoży gdy się je dzieli 😍❤️…”
– napisała Marcelina

Zobaczcie zatem Marcelina Zawadzka w bikini.

Źródło: https://www.instagram.com/p/CHlYxqrARJh/?igshid=rg1vwc2upg12
Źródło: https://www.instagram.com/p/CHlYxqrARJh/?igshid=rg1vwc2upg12

I jak wam się podoba Marcelina w bikini?

Myślicie, że spędza czas również w towarzystwie ukochanego? O czym mogą świadczyć jej słowa ” ... Jestem szczęśliwa i kocham…”

Co myślicie? My życzymy jej, żeby te piękne chwile trwały jak najdłużej!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej