Zawadzka wraca pamięcią do gorących wakacji. My widzimy MOCNO wycięty strój kąpielowy!

21 stycznia 2021
Przez: : W.M.

Marcelina udostępniła na swoim profilu zdjęcia z urlopu. Zawadzka wraca pamięcią do gorących wakacji, ale my zwracamy uwagę na mocno wycięty strój kąpielowy!

Zdecydowanie nie każda kobieta odważyłaby się ubrać taki strój. Ten model pięknie podkreślił zgrabną figurę Marceliny.

Marcelina Zawadzka zyskała ogromna popularność tuż po otrzymaniu tytułu Miss Polonia 2011, który otworzył jej drzwi do medialnej kariery. Marcelina współprowadziła wiele programów telewizyjnych, a w ostatnich latach związana była między innymi z „Pytaniem na śniadanie”.

Ostatnie wydarzenia, które miały miejsce wokół Marceliny, odbiły się na jej pracy w telewizji. Modelka została oskarżona o oszustwa skarbowe, a sprawa wciąż jest w toku. Mimo iż Zawadzka podkreślała, że nie jest winna, TVP ku ogromnemu niezadowoleniu widzów po 5-latach zakończyło współpracę z 31-latką.

Zawadzka wraca pamięcią do gorących wakacji

Zmiany w życiu zawodowym nie sprawiły, że Marcelina zapomniała o swoich fanach. Modelka bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, dzięki któremu jest z nimi w stałym kontakcie. To właśnie dzięki Instagramowi obserwatorzy Zawadzkiej wiedzieli, że nie tak dawno temu wybrała się na wspólne wakacje z nowym partnerem oraz Natalią Siwiec i jej rodziną.

Marcelina Zawadzka po raz pierwszy pokazała partnera – zamieściła romantyczne zdjęcie!

Zawadzka postanowiła wrócić pamięcią do gorących wakacji i pokazała swoim followersów kilka niepublikowanych dotychczas zdjęć z urlopu. Nie da się ukryć, że poza pięknymi widokami w oczy rzuca się oczywiście Marcelina i jej mocno wycięty strój kąpielowy, który podkreślił zgrabną figurę modelki.

Nic dziwnego, że internauci nie mogli odwrócić wzroku od wdzięków Marceliny i ochoczo komentowali jej zdjęcia.

„Twoja sylwetka to jest mistrzostwo świata . Uwielbiam patrzeć i zazdroszczę pozytywni”

Ach, kiedyś to były Miss Polonia 😍 😍😍 zachwycam się mimo że sama jestem kobietą …jest Pani przepiękna! Figura, włosy wszystko”

„Jezus Maria co za figura do schrupania……”

Co sądzicie o nowym zdjęciach Marceliny w mocno wyciętym stroju kąpielowym?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej