Marcelina Zawadzka w różowych włosach – odważna zmiana!

7 grudnia 2020
Przez: : MC

Marcelina Zawadzka pokazała się w różowych włosach! Nowy wygląd celebrytki podzielił internautów. Zobaczcie, jak Marcelina prezentuje się w nowym wydaniu!

Marcelina Zawadzka to znana i uwielbiana przez widzów prezenterka telewizyjna, modelka, miss i influencerka. Do rozkwitu jej kariery niewątpliwie przyczyniło się prowadzenie programu “Pytanie na Śniadanie”. Co ciekawe, Marcelina była pierwszą Polką po 1989 roku, która zabrnęła w konkursie Miss Universe aż tak daleko. Wystąpiła również w „Pierwszej miłości”„Tańcu z gwiazdami” czy „Dance Dance Dance”.

Trudno nie wspomnieć o głośnej aferze, w którą Marcelina została wplątana. Okazuje się, że modelka została oskarżona o oszustwo podatkowe, przez co została wydalona z obsady “Pytania na Śniadanie”. TVP wydało wówczas oświadczenie, w którym poinformowali, że na czas wyjaśnienia sprawy Zawadzka nie ma szans na powrót do programu. W związku z tym Marcelina rozwinęła skrzydła w social mediach, gdzie przeprowadza kampanie reklamowe.

Marcelina Zawadzka w różowych włosach!

Marcelina aktywnie działa na Instagramie, a jej grono obserwatorów stale się powiększa. Obecnie jej profil śledzi prawie 600 tys. osób. Znajdziemy tam wiele zdjęć z podróży, profesjonalnych sesji jak i mnóstwo inspiracji modowych. Zawadzka bardzo ceni swoje życie prywatne dlatego przez długi czas nie wiadomo było jak wygląda jej życie uczuciowe. Dopiero niedawno na Instagramie Natalii Siwiec mogliśmy zobaczyć Marcelinę w objęciach swojego partnera. Co więcej, na dniach modelka opublikowała zdjęcie z wybrankiem swojego serca. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Tym razem na Instagramie pojawił się kolejny zaskakujący post. Mianowicie Marcelina Zawadzka pokazała się w różowych włosach!

Pod postem Marceliny nie zabrakło komentarzy od obserwatorów. Okazuje się, że zmiana podzieliła internautów. Czytamy:

“Zmiany kochana są najlepsze❤️”

“Wow super ❤️”

“Nie, nie proszę tylko nie to 😂”

“Cudna🔥”

A jak Wam podoba się Marcelina w nowym wydaniu?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej