Marcelina Zawadzka: [wiek, kariera, partner, Instagram]

8 września 2021
Przez: : KS

Marcelina Zawadzka to bez dwóch zdań jedna z najpiękniejszych kobiet w polskim show biznesie. Mimo, że ostatnimi czasy na jej temat media zdecydowanie milczały, teraz kobieta powraca jako prowadząca nowego programu telewizyjnego. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Marcelina Zawadzka: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Zawadzka urodziła się 25 stycznia 1989 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 32 lata. Wiadomo również, że pochodzi z Malborka, choć na co dzień mieszka teraz w Warszawie.

Modelka dorastała z dwoma siostrami. Wielu internautów szuka w sieci, ile lat ma celebrytka. Otóż, okazuje się, że kobieta mierzy 180 centymetrów. W 2003 roku udało jej się zdobyć tytuł Miss Malborka Nastolatek, a 8 lat później Miss Polonia. Marcelina brała także udział w wyborach Miss Universe, gdzie jako Polce, udało jej się dotrzeć najdalej od kilkunastu lat.

Zobacz także: Co wiemy o Izabeli Janachowskiej?

Marcelina Zawadzka: kariera

Niedługo po sukcesach w konkursach piękności, Zawadzka zaczęła pojawiać się w telewizji jako prezenterka. Między innymi, prowadziła program Pytanie na śniadanie, Lajk!, Bake Off – Ale ciacho!, Bake Off Junior oraz The Voice of Poland.

Oprócz tego, była Miss Polonia sama wzięła udział w kilku produkcjach telewizyjnych. Swoich sił spróbowała w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, Dance Dance Dance i Przygarnij mnie.

Już wiosną 2022 roku, telewidzowie będą mieli okazję oglądać ją w roli prowadzącej w nowym programie Polsatu – Farma. Zawadzkiej będzie towarzyszyła tam Ilona Krawczyńska – jedna z sióstr ADiHD.

Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka poprowadzi program Farma na Polsacie.

Marcelina Zawadzka: partner

Duże zainteresowanie wzbudza także status związku pięknej prezenterki. Kobieta na swoim koncie ma już kilka nieudanych związków. Między innymi w przeszłości związana była z Mikołajem Roznerskim oraz Rafałem Jonkiszem.

Marcelina Zawadzka: Instagram

Modelka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @marcelina_zawadzka. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 622 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej