Marcelina Zawadzka zaręczyła się! Jej ukochany oświadczył się w wyjątkowym miejscu!

2 sierpnia 2023
Przez: : M.J

Jakiś czas temu Internet huczał na temat zaręczyn Marceliny Zawadzkiej z niemieckim influencerem Maxem Gloecknerem. Teraz sama modelka potwierdziła, że już niebawem stanie na ślubnym kobiercu. Zdjęciami z zaręczyn pochwaliła się na swoim Instagramie. Jak widzimy, jej ukochany wybrał niezwykłe miejsce na tą wyjątkową okazję.

Marcelina Zawadzka od lat podbija polski show-biznes. Zaczynała jako modelka, jednak szybko okazało się, że ma smykałkę do telewizji i to właśnie w tym kierunku potoczyła się jej kariera. Marcelina znana jest przede wszystkim z prowadzenia śniadaniowego programu, a także wielu innych imprez masowych. Niemniej jednak w ostatnim czasie skupia się przede wszystkim na roli prowadzącej reality-show Farma.

Zawadzka nie może także narzekać na swoje życie prywatne. Od dłuższego czasu spotyka się z niemieckim influencerem Maxem Gloecknerem. W mediach niejednokrotnie pojawiały się informacje, że związek modelki wkroczył na kolejny etap, jednak dopiero teraz Marcelina zdecydowała się to potwierdzić.

ZOBACZ TAKŻE: Marcelina Zawadzka zdobyła się na szczere wyznanie – opowiedziała o ślubie i… byłych partnerach!

Jak się okazuje, Max oświadczył się swojej ukochanej w pięknych okolicznościach przyrody.

Marcelina Zawadzka potwierdza zaręczyny

Max zdecydował się poprosić ukochaną o rękę w magicznej Sedonie w Stanach Zjednoczonych, gdzie znajduje się Diabelski Most-czyli największy naturalny most z piaskowca. Jak czytamy na jego Instagramie, to miejsce ma dla niego wyjątkowe znaczenie.

W magicznej Sedonie Diabelski Most jest największym naturalnym mostem z piaskowca.
Nie daj się zwieść jego nazwie: jest to jeden z najbardziej niebiańskich widoków z niesamowitym widokiem i zabawną wędrówką. Btw Sedona była miejscem odosobnień, miejscem uzdrawiania i ceremonii dla rdzennej ludności z powodu potężnych wirów energii i kryształów, które są wszędzie w czerwonych skałach i na ich wierzchołkach. To jedno z tych miejsc, do których się udaje i po prostu czuje więź
”- podkreślił.

Marcelina natomiast moment zaręczyn podpisała poruszającym cytatem

“Nie chcę iść do nieba, Kiedy Niebo jest tutaj, leży obok mnie…”

Pod wpisem pojawił się także hashtag # #IsaidYES.

Internauci, a także osoby ze świata show-biznesu ruszyły z gratulacjami. Nam także nie pozostaje nic innego, jak pogratulować i życzyć dużo szczęścia i miłości.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej