Marcelina Zawadzka zdobyła się na szczere wyznanie – opowiedziała o ślubie i… byłych partnerach!

13 stycznia 2022
Przez: : MC

Marcelina Zawadzka obecnie jest w szczęśliwym związku. Modelka i prezenterka zdecydowała się opowiedzieć nieco więcej o swojej relacji z obecnym partnerem. Pojawiło się również wspomnienie związane z rozstaniami.

Kilka słów o Marcelinie

Marcelina Zawadzka to znana modelka i prezenterka telewizyjna, która niegdyś związana była ze stacją TVP. W telewizji publicznej prowadziła program Pytanie na Śniadanie, dzięki któremu zyskała dodatkowy rozgłos oraz sympatię widzów. Wystąpiła również w Pierwszej miłościTańcu z gwiazdami czy Dance Dance Dance.

Swego czasu głośno było o aferze związanej z Marceliną, która rzekomo dopuściła się oszustwa skarbowego. Mimo wielu oświadczeń ze strony gwiazdy, sprawa nabierała rozgłosu, a konsekwencją była utrata posady prowadzącej w Pytaniu na śniadanie. Obecnie Marcelina związana jest ze stacją Polsat, gdzie została prowadzącą nowego formatu pt. Farma.

Zobacz także: Marcelina Zawadzka ma żal do stacji TVP?

Marcelina Zawadzka szczerze o relacjach z partnerami i ślubie

Marcelina tworzy obecnie szczęśliwy związek z Maxem Gloecknerem. To pochodzący z Niemiec przedsiębiorca i prawdziwy miłośnik podróży. Zakochani regularnie publikują w sieci wspólne zdjęcia, ciesząc się swoją miłością i szczęściem.

W ostatnim czasie modelka i prezenterka udzieliła szczerego wywiadu reporterce serwisu JastrząbPost. Marcelina postanowiła nieco więcej opowiedzieć o swoim partnerze jak i byłych związkach. Otóż okazuje się, że gwiazda ma za sobą kilka nieudanych związków. Jak sama wyznała, powody rozstań były różne, jednak mimo wszystko o każdym z byłych partnerów stara się nie mówić źle.

“Były różne te rozstania i to były różne powody. Też o tym nie mówiłam i dalej nie chcę o tym mówić, bo nie chciałabym nikomu życia psuć” – powiedziała Marcelina w rozmowie z JastrząbPost.

Marcelina Zawadzka z Maxem Gloecknerem
Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner

W dalszej części rozmowy gwiazda opowiedziała również o swoim obecnym partnerze. Jak się okazuje, Max ma już swoją wizję ślubu, natomiast sama Marcelina na ten moment nie ma wizji swojej wymarzonej sukni ślubnej czy też ceremonii zaślubin.

“To było dla mnie tak odległe jeszcze niedawno, ja to dopiero powoli przybliżam do siebie” – powiedziała Marcelinie o ślubie z Maxem.

Doceniacie szczerość Marceliny?

źródło: JastrząbPost, Instagram Marceliny Zawadzkiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej