Marcelina Zawadzka zdradziła jakich kosmetyków używa.

29 marca 2020
Przez: : K.M.

Marcelina Zawadzka zdradziła jakich kosmetyków używa do makijażu. Zobaczcie, jak krok po kroku zrobicie perfekcyjny makijaż w jej stylu.

Marcelina to znana polska modelka oraz prezenterka jednego z programów telewizji śniadaniowej „Pytanie na śniadanie”. Mimo napiętego grafiku gwiazda znajduje czas, aby podzielić się z fanami zdjęciami z życia prywatnego oraz tego zza kulis. Marcelina jest perfekcyjna w każdym calu, a jej niesamowite stylizacje i idealny makijaż są tego potwierdzeniem. Przedstawimy Wam, jakich kosmetyków używa Marcelina Zawadzka do wykonania przepięknego make-upu.

Najnowsze zdjęcie, jakie ukazało się w Internecie, podbiło serca fanów. Jedna z najlepszych polskich makijażystek – Magda Pieczonka wykonała wyjątkowy makijaż Marcelinie Zawadzkiej. Z jej usług korzystają najpopularniejsze gwiazdy polskiego show-biznesu, między innymi: Natalia Siwiec, Doda, Patricia Kazadi czy Maja Sablewska. Magdalena jest również autorką pędzli do makijażu oraz rzęs dla marki „LoveNue Cosmetics”.

Marcelina Zawadzka zdradziła jakich kosmetyków używa.

Do makijażu Marceliny wizażystka użyła nawilżająco-rozświetlającego  podkładu, a pod oczy wykorzystała o ton jaśniejszy korektor. Twarz została wykonturowana metodą „na mokro”. Do makijażu oka Magdalena wykorzystała paletę do cieni i powiek „KKW Beauty The Artist & Muse”. Paletka zawiera mieszankę matowych i metalicznych cieni w ciepłych odcieniach nude, brązach i złocie. Jej cena to niecałe 270 złotych. Do podkreślenia oka zostały wykorzystane sztuczne jedwabne rzęsy („Nr 2 Magic by Magda Pieczonka”, 89 złotych) oraz tusz do rzęs („High Impact” – „Clinique”, 99 złotych). Na linii wodnej oka makijażystka użyła fioletowej kredki „Make Up Forever”.

Do makijażu ust Magda wykorzystała konturówkę „Ironic Nude”, która idealnie wygładza teksturę ust, zapewnia jednolite i nieskazitelne wykończenie. Sprawdzi się również jako znakomita baza do pomadki. Kredkę do ust marki „Charlotte Tilbury” kupimy w cenie £17. Następnym elementem makijażu jest szminka „Tom Ford Beauty” oraz bezbarwny błyszczyk pielęgnacyjny. Błyszczyk „Collagen Lip Bath” marki „Charlotte tilbury” kupimy w ceinie £25. I GOTOWE!

Nie możemy oderwać wzroku od makijażu Marceliny. A Wam jak się podoba?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej