Marcelina Zawadzka znalazła sobie nowe zajęcie! Czym się zajmuje?

4 grudnia 2020
Przez: : MC

Marcelina Zawadzka znalazła sobie nowe zajęcie! Po odejściu z “Pytania na śniadanie” modelka przez chwile nie miała pracy. Wiemy, czym się zajmuje teraz!

Marcelina Zawadzka to znana modelka, zwyciężczyni konkursu Miss Polonia, aktorka i prezenterka telewizyjna. Była pierwszą Polską po 1989 roku, która zabrnęła w Miss Universe aż tak daleko. Marcelina rozpoczęła również karierę telewizyjną. Ogromną popularność i sympatię widzów zyskała prowadząc „Pytanie na Śniadanie”. Wystąpiła również w takich produkcjach jak „Pierwsza miłość”„Taniec z gwiazdami” czy „Dance Dance Dance”.

Zobacz także: Zawadzka przyłapana na czułościach z nowym partnerem! Tuż obok Siwiec topless!

Marcelina Zawadzka znalazła sobie nowe zajęcie! Czym się zajmuje?

Marcelina zdobyła dodatkową popularność i przede wszystkim sympatię widzów prowadząc program “Pytanie na śniadanie”. Kilka miesięcy temu temu na jaw wyszła afera podatkowa, w którą Zawadzka została wplątana. Do mediów trafiła wówczas informacja, że prezenterkę oskarżono o oszustwa skarbowe, za które grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Prezenterka odniosła się do tych doniesień, a postępowanie w sprawie wciąż trwa. Producenci śniadaniówki podjęli decyzję o usunięciu Marceliny z programu, na czas wyjaśnienia sprawy.

Marcelina Zawadzka nie ma (póki co) szans na powrót do TVP. Warunkiem jest ostateczne wyjaśnienie jej sytuacja prawna. W praktyce oznacza to zakończenie procesu i wyrok – najlepiej uniewinniający. – W tej chwili Marcelina ma status oskarżonej, zasiada na ławie oskarżonych. Nikt w TVP nie wyobraża sobie, żeby mogła w tej sytuacji prowadzić program śniadaniowy, niezależnie od tego, czy jest winna, czy nie” – informują Wirtualne Media.

Okazuje się, że Marcelina Zawadzka znalazła sobie już nowe zajęcie! Obecnie zajmuje się współpracami z firmami i promowaniem produktów na swoim Instagramie. Co ciekawe, pracując w TVP nie było to takie proste. Jak informuje magazyn “Rewia”:

“Pracując w TVP, nie mogła reklamować wszystkiego, bowiem musiała najpierw konsultować z szefostwem. Teraz może w zasadzie brać udział w promocji wszystkich produktów. Najwięcej propozycji dostaje od firm kosmetycznych i modowych” – zdradziła znajoma Marceliny.

Spodziewaliście się?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej