Marcelina Zawadzka zwolniona z „The Voice of Poland”? Pojawiło się nowe nazwisko!

27 lipca 2020
Przez: : W.M.

Była Miss prawdopodobnie nie pojawi się w najnowszej edycji talent show Telewizji Publicznej. Marcelina Zawadzka zwolniona z „The Voice of Poland”? Co raz głośnej mówi się, że prezenterkę zastąpi jej koleżanka z „Pytania na Śniadanie”.

Nie cichną echa skandalu, jaki wyszedł na światło dzienne kilka tygodni temu. Czy afera tzn. karuzela vatowska, w którą zamieszczana jest Zawadzka, odbije się na jej życiu zawodowym?

Marcelina Zawadzka, która kilka lat temu zdobyła tytuł Miss Polonia, od pewnego czasu rozwija swoją medialną karierę. Współpracująca z Telewizją Publiczną 31-latka wielokrotnie pojawiała się w roli prowadzącej we flagowych programach stacji. Od kilku lat Marcelina współprowadzi „Pytanie na śniadanie”, ale widzowie kojarzą ją także z innych lubianych show między innymi „The Voice of Poland”.

Jakiś czas temu pojawiły się niepokojące informacje o tym, że była Miss wmieszana jest w tzn. karuzelę vatowską, która polegała na wyłudzaniu zwrotu podatku VAT lub niepłaceniu go. Zawadzka zabrała niedawno głos i wydała oświadczenie w sprawie afery podatkowej, w którym między innymi przyznała, że świadomie nie popełniła żadnego czynu przestępczego.

Marcelina Zawadzka zwolniona z „The Voice of Poland”?

Za postawione Marcelinie zarzuty grozić może nawet 8 lat pozbawienia wolności. Chociaż prezenterka nie uznaje się za winną, jej powiązania z głośną aferą sprawiły, że głośno zaczęto mówić, iż jej posada w TVP jest zagrożona. Nie wiadomo jeszcze, czy Zawadzka pozostanie jedną ze współprowadzących „Pytanie na śniadanie”. Media informują natomiast, że jej praca przy najnowszym sezonie „The Voice od Poland”, stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Co więcej, padło już nawet nazwisko prezenterki, która zastąpi ją w tej roli. Jak informuje Pudelek, miejsce Zawadzkiej zajmie jej koleżanka ze śniadaniówki Małgorzata Tomaszewska.

Małgorzata wejdzie za Marcelinę i przejmie jej obowiązki prowadzącej kulisy “Voice’a”. Pojawi się w dwóch z trzech etapów programu. Będzie osobą, która rozwozi koperty do uczestników oraz pojawi się na backstage’u, prawdopodobnie razem z Adamem Zdrójkowskim. Pandemiczne warunki wymusiły również zmiany w samej produkcji programu. Jeszcze nie do końca wiadomo, czy za kulisy wpuszczani będą przyjaciele i rodzina oraz czy sam program będzie nagrywany z publicznością”– informuje Pudelek

Jeśli informacje te okażą się prawdziwe, będziecie tęsknic za Marceliną Zawadzką w „The Voice od Poland”?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej