Połącz się z nami

Marcelina Ziętek pozuje w bieliźnie! Od samego patrzenia robi się gorąco…

Moda i uroda

Marcelina Ziętek pozuje w bieliźnie! Od samego patrzenia robi się gorąco…

Marcelina Ziętek postanowiła rozgrzać amtmosferę na Instagramie publikując na swoim profilu zdjęcie w samej bieliźnie. Uwagę zwraca jej zgrabna sylwetka i widocznie zarysowane mięśnie brzucha. Musicie to zobaczyć.

Kim jest Marcelina Ziętek?

Marcelina Ziętek to aktorka, która wystąpiła w produkcji TVN 19+. Dodatkową popularność i rozgłos przyniósł jej związek ze skoczkiem Piotrem Żyłą.

Marcelina i Piotr od samego początku wzbudzali wielkie zainteresowanie mediów, choć para początkowo bardzo ukrywała swój związek przed mediami. Bystrzy internauci jednak nie mieli złudzeń co łączy tę dwójkę. Wraz z czasem jednak zakochani przestali się ukrywać a my byli świadkami coraz większej ilości wspólnych zdjęć i relacji na ich profilach, które potwierdzało łączące ich uczucie.

Każdy, kto choć trochę śledzi losy tej dwójki doskonale wie, jak napięta atmosfera była pomiędzy aktorką a byłą żoną skoczka – Justyną Żyłą. Obecnie jednak konflikt nieco ucichł a zarówno Marcela, jak i Justyna nie wysuwają wobec siebie publicznych oskarżeń.

Zobacz tutaj: Wzajemne oskarżenia Marceliny i Justyny

View this post on Instagram

A post shared by MARCELINA ZIĘTEK (@marceepan)

Marcelina na Instagramie

Marcelinę, jak wiele innych publicznych osób, znajdziecie na portalu Instagram, gdzie pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Aktorka dzieli się z obserwującymi ją osobami przeróżnymi wpisami i zdjęciami. Parę dni temu ukochana Żyły pochwaliła się ujęciami uchwyconymi podczas kibicowania swojemu partnerowi podczas kolejnych z zawodów. Uwagę wówczas przykuła stylizacja Marceli – krótka mini sukienka i wianek w kolorze biało-czerwonym.
Profil Ziętek obserwuje obecnie ponad 80 tysięcy internautów.

Gorące ujęcie

Na jednej z najnowszych relacji Marceli uwagę zwróciło jej ujęcie w samej bieliźnie, a dodatkowo szczupła sylwetka i widocznie zarysowane mięśnie brzucha. Fotografia wykonana jest w bardzo klimatycznym stylu, w kolorze czerni i bieli. Jak się okazuje, nie jest ono nowe. Fotografia Marceli powstała w 2017 roku, niemniej jednak trzeba przyznać – od samego patrzenia robi się gorąco!

Marcelina Ziętek w bieliźnie

Jak podoba się Wam fotka Marceli?

Źródło: Instagram Marceliny Ziętek

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry