Połącz się z nami

Marcelina Ziętek publicznie wyznała miłość ukochanemu. Piotr powinien być dumny?

ziętek żyła

Z życia gwiazd

Marcelina Ziętek publicznie wyznała miłość ukochanemu. Piotr powinien być dumny?

Chociaż dotychczas partnerka Żyły nieczęsto zabierała głos w sprawie swojego życia uczuciowego, w końcu zdecydowała się na odważny wywiad. Marcelina Ziętek publicznie wyznała miłość ukochanemu.

Słysząc ostatni wywiad Marceliny, Piotr powinien być naprawdę dumny.

Piotr Żyła
źródło: Instagram

Związkiem Piotra Żyły i Marceliny Ziętek od wielu miesięcy żyją wszystkie media w Polsce. Po głośnym rozstaniu skoczka i jego byłej żony Justyny Żyły sportowiec ułożył swoje życie uczuciowe na nowo.

Pierwsze plotki o tym jakoby Piotr spotykał się z młodą aktorką, pojawiły się ponad rok temu. Wówczas media sugerowały, że skoczek związany jest z gwiazdą popularnego serialu TVN „19+” Marceliną Ziętek. Mimo iż zarówno Piotr, jak i jego ukochana nie mówią wprost o swoim związku i nie publikują w sieci wspólnych zdjęć, wiele wskazuje na to, że związek pary z miesiąca na miesiąc wciąż kwitnie.

Świadczyć o tym mogą także ostatnie wydarzenia. Po niedawnym spektakularnym zwycięstwie Piotra Żyły podczas Mistrzostwa Świata w Skokach Narciarskich Marcelina Ziętek nie potrafiła ukryć swoich emocji, a na jej twarzy pojawiły się łzy szczęścia.

Ziętek płacze po wygranej Żyły. A reakcja Justyny? To, co zrobiła to ….

zietek
źródło: Instagram

Marcelina Ziętek publicznie wyznanie miłość ukochanemu

Ostatnio Marcelina pojawiła się kanale jednej z polskich marek bieliźnianych Dalia Lingerie. Młoda aktorka zdecydowała się na bardzo szczere wyznanie i przyznała, że uwielbia kolorową bieliznę. Ponadto podczas rozmowy z reporterką Ziętek przyznała, jaką partnerką jest w związku.

Jestem spod znaku lwa, więc w związku jestem bardzo zaborcza, ale jeżeli partner oddaje mi miłość i ciepło i jest mi oddany, wtedy potrafię kochać całą sobą i oddać się całą sobą. Potrafię dać dużo miłości, tylko jeżeli ktoś mnie skrzywdzi to już koniec” – wyznała Ziętek

Nie zabrakło pytania również o to, czy jest w związku. Uradowana Ziętek nie zaprzeczyła i publicznie oświadczyła, że jest szczęśliwie zakochana.

„Tak, teraz jestem szczęśliwie zakochana” – ogłosiła Ziętek

Myślicie, że wkrótce Piotr również publicznie wyzna miłość ukochanej?

Cały wywiad Marceliny zobaczyć możecie poniżej:

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry