Połącz się z nami

Marcelina Ziętek zaprasza na ślub. Ta wiadomość zachwyci fanów partnerki Piotra Żyły!

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła

Z życia gwiazd

Marcelina Ziętek zaprasza na ślub. Ta wiadomość zachwyci fanów partnerki Piotra Żyły!

Marcelina Ziętek na swoim profilu w mediach społecznościowych dodała nagranie, w którym możemy usłyszeć, że zaprasza wszystkich na ślub. Jak również podkreśliła, na pewno będzie się działo. Bez wątpienia ta wiadomość zachwyci fanów partnerki Piotra Żyły!

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła

Na temat związku skoczka narciarskiego z aktorką serialu „19+” w mediach głośno jest już od długiego czasu. Choć zakochani nie emanują na swoich portalach w mediach społecznościowych łączącym ich uczuciem, to wszystko wskazuje na to, że ich relacja jest naprawdę poważna.

Pomimo że Piotr Żyła i Marcelina Ziętek od początku chronią swoją prywatność, to nie raz musieli czytać na swój temat wypowiedzi Justyny Żyły – byłej żony skoczka. Justyna od czasu rozstania z Piotrem nie daje nam o sobie zapomnieć. Dodajmy, że jej ostatnie słowa odbiły się szerokim echem w mediach.

Zobaczcie: Justyna Żyła nie odpuszcza! Dopiekła byłemu mężowi i jego dziewczynie!

Jednak wszystko wskazuje na to, że związek Żyły i Ziętek idzie w dobrą stronę. Co więcej, już niebawem mają oni razem nawet zamieszkać. Coraz częściej w mediach pojawiają się również pogłoski na temat ich ślub. Czy w takim razie nagranie, które pojawiło się na profilu 23-latki oznacza, że już niebawem stanie na ślubnym kobiercu z Piotrem Żyłą?

Marcelina Ziętek zaprasza na ślub.

Jak się okazuje, nic bardziej mylnego. Marcelina, która gra w serialu stacji TVN „19+”, zaprosiła fanów na swój ślub, jednak okazuje się, że w roli Panny Młodej zobaczymy jej serialową bohaterkę Kaję. Tym samym 23-latka zaprosiła wszystkich fanów serialu na nowy sezon i jak podkreśliła, będzie się w nim wiele działo:

„Zapraszam Was bardzo serdecznie na NOWY SEZON @19plustvn7 startujemy 22.02 o 19:00🥰🤩. W imieniu Kai oczywiście wszyscy jesteście zaproszeni na ślub👰🏻🤵‍♂️🥰”

Nie da się ukryć, że od pewnego czasu w mediach pojawiają się plotki na temat ślubu Piotra i Marceli. Niemniej jednak, patrząc na to, że nie są oni zbyt wylewni na swój temat w mediach, to nie wiadomo kiedy zdecydują się na ten krok w przód….

Czekacie na nowy sezon serialu „19+”? Sądząc po wypowiedzi Marceliny na pewno nie zabraknie w nim emocji!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry