Połącz się z nami

Marcin Bubółka: [wiek, kariera, Sexify, Instagram]

Opisy gwiazd

Marcin Bubółka: [wiek, kariera, Sexify, Instagram]

Marcin Bubółka to jeden z polskich aktorów, którzy grywają nie tylko w produkcjach telewizyjnych, ale także filmach. Okazuje się, że najnowszy serial z jego udziałem to Sexify, który okazał się być hitem nie tylko na rodzimych top listach, ale także zagranicznych. Z tego powodu, jego osobą zaczęło się interesować wielu odbiorców. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, serdecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Marcin Bubółka: wiek

Jeśli interesuje was wiek Marcina Bubułki, doskonale trafiliście. W sieci udało nam się dotrzeć do informacji, że mężczyzna urodził się 1 kwietnia 1994 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 27 lat. Oprócz tego, wiadomo, że pochodzi z Polanicy-Zdroju. Z wykształcenia jest aktorem. Studia ukończył na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie. Jej absolwentem został w 2019 roku. Okazuje się, że już podczas nauki uzyskał stypendium rektora uczelni.  

Zobacz także: Co wiemy o Janie Wietesce?

Marcin Bubółka: kariera

Bubułka na swoim koncie ma role zarówno w serialach, jak i produkcjach filmowych. Między innymi, telewidzowie mieli okazję oglądać go w epizodycznych występach w O mnie się nie martw, Osiecka oraz Korona królów. Ponadto, ma kilka ról w spektaklach telewizyjnych. Miłośnicy filmów polskiej produkcji, być może na ekranie zobaczyli go w Piłsudskim, Listach do M. 4, Juliuszu a także Pół wieku poezji później. Jesteśmy przekonani, iż o jego sukcesach usłyszymy jeszcze nie raz!

View this post on Instagram

A post shared by potem-o-tem (@potemotem)

Marcin Bubółka: Sexify

Serial Sexify, który powstał w polskiej produkcji okazał się być wielkim sukcesem nie tylko w kraju, ale także zagranicą. Chętnie oglądają go również mieszkańcy Brazylii, Rosji, Jamajki oraz Libanu. W jedną z ról w tej produkcji wciela się właśnie Bubółka. Jego bohater ma na imię Grzegorz i można zobaczyć go w aż pięciu z ośmiu odcinków.

Plakat serialu Sexify, w którym zagrał Marcin Bubółka

Marcin Bubółka: Instagram

Co ciekawe, aktor nie udziela się na mediach społecznościowych. W związku z tym na próżno szukać jego profilu między innymi na Instagramie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry