Marcin Korcz: [wiek, kariera, filmy, partnerka, Instagram]

Słowa kluczowe:
InstagramMarcin Korczżona
27 stycznia 2021
Przez: : KS

Marcin Korcz to niezaprzeczalnie jeden z najbardziej przystojnych aktorów w Polsce. Na jego widok wzdycha wiele kobiet, a produkcje z jego udziałem cieszą się dużą popularnością wśród widzów. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o przebiegu jego kariery, ale także życiu prywatnym, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Marcin Korcz: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że aktor urodził się 15 listopada 1986 roku. W związku z czym, na chwilę obecną ma 24 lata. Urodził się w Krakowie. Jego rodzice byli nauczycielami. Ma także siostrę Olgę. Co ciekawe, w młodości trenował biegi przełajowe. Po ukończeniu liceum ogólnokształcącego, zastanawiał się nad karierą sportową. Jednakże, ostatecznie przez dwa lata uczęszczał do Studia Aktorskiego w Katowicach. Następnie, w 2009 roku został absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

Marcin Korcz: kariera

Korcz na początku swojej kariery z aktorstwem zaczął współpracę z Teatrem im. Stefana Jaracza. Telewidzowie poznali go w serialu ,,Rodzina zastępcza’’. Oprócz tego, na szklanym ekranie pojawiał się w ,,Przyjaciółkach’’, ,,Pierwszej Miłości’’, ,,O mnie się nie martw’’ oraz ,,Wojennych dziewczynach’’. Mężczyzna występował także w produkcjach filmowych. Między innymi były to ,,Miasto 44’’, ,,Słaba płeć?’’ i ,,Miłość jest wszystkim’’. Wziął również udział w jednej z edycji programu ,,Taniec z gwiazdami’’, gdzie wraz ze swoją partnerką Wiktorią Omyłą dotarł aż do półfinału.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Korcz Official (@marcinkorcz_official)

Marcin Korcz: partnerka

Niegdyś w sieci pojawiało się wiele pogłosek na temat związku aktora z koleżanką po fachu Aleksandrą Adamską. Jednakże, oboje z nich bardzo szybko je zdementowali. Ku rozczarowaniu fanów mężczyzna niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Nie wiadomo, czy komuś udało się już zająć miejsce w jego sercu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Korcz Official (@marcinkorcz_official)

Marcin Korcz: Instagram

Artysta prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @marcinkorcz_official. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 105 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Zobacz także: Kim jest Aleksandra Adamska?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marc Official (@marcinkorcz_official)

Źródło: Instagram Marcina Korcza

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz