Marcin Majkut ,,Xayoo’’: [kim jest?, wiek, kariera, Fame MMA, Instgaram]

5 kwietnia 2022
Przez: : KS

Marcin Majkut w sieci znany dużo bardziej jako Xayoo nie bez powodu jest nazywany królem polskiego Twitcha. Jego zasięgi są naprawdę imponujące, a liczba fanów, którą zdobył na przestrzeni lat robi wrażenie. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem!

Xayoo: wiek

Z informacji dostępnych w sieci, możemy dowiedzieć się, że Marcin Majkut urodził się 4 lipca 1997 roku. W związku z ty, w 2022 roku skończy 25 lat. Wiadomo, że pochodzi z Warszawy. Jest nie tylko sreamerem, ale także byłym graczem zawodowym w Legue of Legends.

Wiele osób zadaje sobie pytanie, skąd wzięła się jego ksywka. Otóż, okazuje się, że Majkut zainspirował się w tym przypadku anime. Niestety, o jego życiu prywatnym wiadomo niewiele. Xayoo zdecydowanie należy do osób skromnych, które niechętnie wypowiadają się na ten temat. Tajemnicą pozostaje również status jego związku.

Zobacz także: Co wiemy o Robercie Karasiu?

Marcin Majkut: kariera

Na przestrzeni lat, kiedy Xayoo był zawodowym graczem e-sportowym, grał w kilku drużynach. To wtedy zaczęło robić się głośno na jego temat. W tym czasie rywalizował nie tylko z Polakami, ale także rywalami z całego świata.

Xayoo zdecydował się również założyć grupę streamerów. Xayoo Industries to najpopularniejszy skład streamerski na polskim Twitchu. Sam Majkut pobił rekord Polski na kanale indywidualnego użytkownika, gdy po przerwie zgromadził 193 tysiące widzów.

Co ciekawe, najpopularniejszy polski streamer zadebiutuje na gali Fame MMA. Nie da się ukryć, że na jego walkę czekało wielu fanów. W pierwszym pojedynku na gali Fame MMA 14 zmierzy się z Nitro – Sergiuszem Górskim. Ich starcie będzie miało miejsce 14 maja 2022 roku na Tauron Arenie w Krakowie.

Nitro xayoo
Nitro i Xayoo zawalcza podczas gali Fame MMA 14

Xayoo: Instagram

Marcin Majkut prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @xayoo777. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 312 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej