Marcin Sawicki: [kim jest?, Dzień Dobry TVN, Instagram]

29 kwietnia 2021
Przez: : KS

Marcin Sawicki to dziennikarz znany doskonale wszystkim wielbicielom programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. Nie da się ukryć, że mężczyzna zyskał dużą sympatię widzów. Co za tym idzie, w sieci pojawiło się wiele pytań na jego temat. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nim więcej, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Marcin Sawicki: kim jest?

Każdy z dziennikarzy należących do zespołu Dzień Dobry TVN wypełnia arkusz z odpowiedziami na pytania, który wszyscy zainteresowani mogą znaleźć w sieci. Z niego dowiadujemy się, że Sawicki należy do grona rannych ptaszków, bowiem prawie codziennie wstaje o 6. Jest zapalonym podróżnikiem, ciekawym świata i nowych osób redaktorem, choć przyznaje, że najlepiej czuje się w towarzystwie najbliższych mu osób. Ukończył studia na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku socjologia i prawdopodobnie gdyby nie dziennikarstwo tym właśnie by się zajmował. W tym kręgu interesował się zwłaszcza mafią i przestępczością zorganizowaną. Jednakże, nie żałuje iż los przygotował dla niego inny scenariusz.

Zobacz także: Co wiemy o Annie Lewandowskiej z Pytania na śniadanie?

Marcin Sawicki: Dzień Dobry TVN

Bez dwóch zdań program Dzień Dobry TVN jest jedną z najchętniej oglądanych produkcji porannych w kraju. Nad jego tworzeniem pracuje wielu redaktorów, dziennikarzy oraz wydawców. Jednym z nich jest właśnie Sawicki. Jego przygoda z DDTVN zaczęła się już wiele lat temu. Przez ten czas zwiedził mnóstwo ciekawych miejsc, przeprowadził wywiady z gwiazdami światowej sławy, a także zyskał dużą sympatie telewidzów. Poprzednio pracował również w TVP oraz Radiu Złote Przeboje. W jednym z wywiadów zdradził, że za duży sukces uznaje utrzymanie się w tym zawodzie przez tak wiele lat.

Anna Kalczyńska i Marcin Sawicki jako prowadzący Dzień Dobry Wakacje

Marcin Sawicki: Instagram

Dziennikarz nie jest zbyt aktywny social mediach. Jego profil na Inastagramie znajdziemy pod nazwą @mr.sawicki. Jednakże, ostatni post zamieścił tam prawie 3 lata temu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz