Połącz się z nami

Marcin Urbaś: [wiek, kariera, muzyka, Star Voice, Instagram]

Opisy gwiazd

Marcin Urbaś: [wiek, kariera, muzyka, Star Voice, Instagram]

Marcin Urbaś to sportowiec, którego wielką pasją jest także muzyka. Trzeba przyznać, że jest to dość niecodzienne połączenie, jednak na każdym z nich mężczyzna odnajduje się równie dobrze. Już niedługo na antenie TVP 2 będziemy mogli oglądać program Star Voice. Gwiazdy mają głos, w którym wystąpi. W związku z tym, sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Marcin Urbaś: wiek

Mężczyzna w tym roku skończy 44 lata, urodził się 17 września 1976 roku. Pochodzi z Krakowa i tam też dorastał i zaczynał karierę sportową. Mimo, że jego zawodowa przygoda ze sportem dobiegła końca, nie wycofał się całkiem z tego świata. Zajmuje się pracą z profesjonalistami, a także, pomaga rozwijać się młodym, zdolnym ludziom. Występuje również w roli dziennikarza.

Marcin Urbaś: kariera

Sportowiec może pochwalić się niemałymi sukcesami. Jego największe dokonanie to niewątpliwie medale zdobyte na mistrzostwach. Oprócz tego, wielokrotnie był reprezentantem Polski w międzynarodowych konkursach lekkoatletycznych. Ponadto, pobił rekord kraju w biegu na 200 metrów na otwartym stadionie.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@urbas.19.98)

Marcin Urbaś: muzyka

Jego drugą pasją, zaraz obok sportu jest muzyka. Śpiewał w zespole Sceptic, który preferuje styl deathmetalowy. Jest także autorem tekstów, niektórych utworów. Razem z Patrycją Markowską nagrali singiel Musisz być pierwszy. Na swoim koncie ma również współpracę z Lierem. W lutym 2020 roku weźmie udział w programie Star Voice. Gwiazdy mają głos, gdzie będzie konkurował z innymi znanymi postaciami z show biznesu.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@urbas.19.98)

Marcin Urbaś: żona

Urbaś od wielu lat tworzy zgrane małżeństwo ze swoją partnerką Karoliną. To głównie ze względu na nią zdecydował się na przeprowadzkę do Poznania. Pojawiają się na imprezach sportowych oraz oficjalnych galach i przyjęciach. Razem wychowują dwójkę dzieci.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@urbas.19.98)

Marcin Urbaś: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @urbas.19.98. To właśnie tam na bieżąco pokazuje, jak spędza czas po zakończeniu profesjonalnej kariery sportowej oraz w niewielkich fragmentach zdradza, jak wygląda jego życie prywatne.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@urbas.19.98)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry