Połącz się z nami

Jacek Lenartowicz: [wiek, filmy, Wataha, żona, programy]

Opisy gwiazd

Jacek Lenartowicz: [wiek, filmy, Wataha, żona, programy]

Jacek Lenartowicz to polski aktor, który bez wątpienia jest jedną z najbardziej charyzmatycznych osób w swoim zawodzie. Telewidzowie bardzo cenią jego talent, a już niebawem będziemy mogli oglądać go w nowym programie TVP Star Voice. Gwiazdy mają głos. Tymczasem, sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Jacek Lenartowicz: wiek

Aktor urodził się 13 września 1960 roku, a więc ma 59 lat. Pochodzi z Puław, jednakże przez kilka lat mieszkał w Australii. Jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.  Zdał egzamin dla aktorów dramatu w szkole w Warszawie. Co ciekawe, pracuje również jako konferansjer. Zapowiada walki bokserskie na największych galach w Polsce. Był także współprowadzącym programu Gorączka złota.

Jacek Lenartowicz: filmy

Na swoim koncie ma wiele ról w serialach i filmach. Między innymi, mogliśmy oglądać go w M jak miłość, Ekstradycja, Samo życie oraz Strażacy. Jednakże, największą popularność przyniósł mu serial Wataha, gdzie wcielił się w Michała Łuczaka i Pułapka. Oprócz tego, grywa również w spektaklach teatralnych, a także dubbinguje bohaterów z bajek i gier.

Jacek Lenartowicz: programy

Mężczyzna wziął udział w pierwszej edycji programu Taniec z gwiazdami na antenie Polsatu. Jego partnerką była Paulina Biernat, jednak z tanecznym show pożegnali się już w drugim odcinku. 28 lutego rozpocznie się emisja Star Voice. Gwiazdy mają głos. Oprócz niego, wystąpią tam Aleksandra Szwed, Marcin Urbaś i Monika Pyrek.

Jacek Lenartowicz: żona

Z żoną Aleksandrą wiodą szczęśliwe życie. Doczekali się trójki dzieci. Mają syna Aleksandra oraz dwie córki: Ninę i Lenę. W jednym z wywiadów zdradził, że razem zajmowali się wychowaniem potomków oraz nie bał się obowiązków rodzicielskich. Aktor ma również dorosłego syna Eryka, który na co dzień wiedzie życie w Sydney.

Jacek Lenartowicz: Instagram

Okazuje się, że aktor nie prowadzi swojego konta na Instagramie. Jest to potwierdzeniem słów, że dba o swoje życie prywatne i razem z najbliższymi ceni sobie prywatność.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry